www.sahist.si


Aktualno



 Posamično pospešeno DP članic 2018
Otočec, 10. februar 2018


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                          Tit FRap LRat  Društvo/Klub         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Skuhala Barbara      WMK 1962 2161  ŠD Radenska - Pomgrad 7.5  43.5  45.5  2.21
                        1B15 =W5  1B6  1W2  1W3  =B4  1W7  =B10 1W8 
  2. Janželj Lara         WFM 1966 2260  ŠK Ig                   7  44.0  48.0  0.62
                        1W10 1B4  =W3  0B1  1W5  1B7  1W6  =B8  1W9
  3. Hreščak Ivana        WFM 1980 2185  ŠK Postojna           6.5  40.0  42.0  0.91
                        1B16 1W9  =B2  1W14 0B1  1W8  1W4  0B5  1B12
  4. Števanec Lea         WFM 2045 2163  ŠS TZ Prevodi Dvojka  6.5  43.5  45.5  1.35
                        1B8  0W2  1B5  1W9  1B6  =W1  0B3  1W11 1B14
  5. Mar Karmen           WIM 2120 2140  ŽŠK Maribor           5.5  44.0  47.5  0.36
                        1W12 =B1  0W4  1W8  0B2  1B11 1W13 1W3  0B7
  6. Mihevc-Mohr Narcisa  WFM 2041 2026  ŽŠK Maribor             5  37.5  39.5  0.50
                        =W11 1B7  0W1  =B12 0W4  1B15 0B2  1W14 1B16
  7. Vučko Maja            WI 1920 2013  ŠD Kočevje              5  40.5  42.5  1.00
                        1B13 0W6  0B8  1W10 1B9  0W2  0B1  1B15 1W5 
  8. Vidic Teja           WMK 1861 2220  ŽŠK Maribor             4  46.0  49.5 -2.20
                        0W4  1B11 1W7  0B5  1W13 0B3  =W10 =W2  0B1
  9. Bučar Nataša         WMK 1931 2050  ŠK Triglav Krško        4  38.0  40.0 -1.01
                        1W14 0B3  1W10 0B4  0W7  0B12 1W16 1B13 0B2 
 10. Urbanč Suzana         WI 1597 1819  ŠK Brežice              4  36.5  38.5  1.69
                        0B2  1W13 0B9  0B7  1W12 1W16 =B8  =W1  0B15
 11. Orel Mušič Simona    WFM 1841 1921  ŠS TZ Prevodi Dvojka    4  32.0  34.0  0.53
                        =B6  0W8  0B16 1W15 1B14 0W5  1W12 0B4  =W13
 12. Petek Francka         WM 1904 1959  ŠD Gorenjka Lesce     3.5  33.0  35.0 -0.65
                        0B5  1W15 0B14 =W6  0B10 1W9  0B11 1B16 0W3 
 13. Pajek Tjaša          WII 1346 1852  ŠD KRKA Novo mesto    3.5  30.5  32.5  0.54
                        0W7  0B10 1B15 1W16 0B8  1W14 0B5  0W9  =B11
 14. Kralj Nika            WI 1361 1988  Celjski ŠK              2  35.0  37.0 -2.45
                        0B9  1W16 1W12 0B3  0W11 0B13 0W15 0B6  0W4 
 15. Jereb Lana           III 1480 1968  ŠK Postojna             2  34.5  36.5 -2.73
                        0W1  0B12 0W13 0B11 0B16 0W6  1B14 0W7  1W10
 16. Novak Simona          WM 1606 1812  ŠD Gorenjka Lesce       2  32.5  34.5 -0.67
                        0W3  0B14 1W11 0B13 1W15 0B10 0B9  0W12 0W6 


                                   				Sodnik: Robert Rudman, IA


WinSvicar verzija 4.01.00, lastnik: ŠD KRKA Novo mesto, Otočec, Slovenija, 9 kol svicar, igralni čas: 10 minut + 5 sekund/potezo, datoteka: Si18rw