www.sahist.si


Aktualno



Posamično hitropotezno DP članic 2018
Otočec, 10. februar 2018


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                          Tit FRap LRat  Društvo/Klub         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Janželj Lara         WFM 2046 2260  ŠK Ig                   9  65.5  71.0  1.31
                        1W15 1B14 1W4  =B3  1W8  1B6  1W5  =B2  0W7  1B11 1W13
  2. Skuhala Barbara      WMK 2110 2161  ŠD Radenska - Pomgrad 8.5  66.5  70.0  2.46
                        1W7  =B13 =W6  0B4  1W19 1B8  1B3  =W1  1B5  1B12 1W11
  3. Vidic Teja           WMK 1885 2220  ŽŠK Maribor             7  67.0  70.5 -0.12
                        1W18 1B6  1W5  =W1  1B12 1B4  0W2  0W7  0B11 =B13 1W15
  4. Hreščak Ivana        WFM 1826 2185  ŠK Postojna             7  67.0  72.0  0.31
                        1B16 1W17 0B1  1W2  =B5  0W3  0W6  1B14 1W13 1B7  =W8 
  5. Števanec Lea         WFM 2168 2163  ŠS TZ Prevodi Dvojka  6.5  69.0  74.0  0.47
                        1B17 1W9  0B3  1B13 =W4  1W12 0B1  1B6  0W2  0B8  1W7 
  6. Mar Karmen           WIM 2089 2140  ŽŠK Maribor           6.5  68.0  73.0  0.25
                        1B11 0W3  =B2  1W10 1B13 0W1  1B4  0W5  1B17 0W9  1B14
  7. Hercog Nuša           WM 1735 2167  Celjski ŠK            6.5  67.5  69.5 -0.14
                        0B2  1W21 1B16 0W12 =B11 1W10 1W14 1B3  1B1  0W4  0B5 
  8. Hočevar Maja         WMK 2024 2082  ŠD Radenska - Pomgrad 6.5  63.5  66.0  0.74
                        1B20 0W12 1B11 1W9  0B1  0W2  1B17 0B13 1W19 1W5  =B4 
  9. Bučar Nataša         WMK 1997 2050  ŠK Triglav Krško      6.5  51.5  51.5 -0.14
                        1W19 0B5  =W15 0B8  1W18 0B14 0W10 1B22 1W20 1B6  1W17
 10. Kralj Nika            WI      1988  Celjski ŠK            6.5  50.0  50.0  0.72
                        0B12 1W20 =W14 0B6  1W15 0B7  1B9  0W16 1W22 1B18 1W21
 11. Bajt Hana             WI 1655 1985  ŠD KRKA Novo mesto      6  66.5  70.0  2.12
                        0W6  1B18 0W8  1B14 =W7  =W13 1B12 1B15 1W3  0W1  0B2 
 12. Urh Zala             WFM 1852 2158  ŠK Stari Mayr Kranj     6  60.5  60.5 -1.18
                        1W10 1B8  0W13 1B7  0W3  0B5  0W11 1B21 1B16 0W2  1W22
 13. Mihevc-Mohr Narcisa  WFM 1908 2026  ŽŠK Maribor           5.5  66.5  68.5  1.12
                        1B21 =W2  1B12 0W5  0W6  =B11 1B19 1W8  0B4  =W3  0B1 
 14. Vučko Maja            WI 1862 2013  ŠD Kočevje            5.5  59.5  59.5 -0.07
                        1B22 0W1  =B10 0W11 1B16 1W9  0B7  0W4  1W18 1B20 0W6 
 15. Urbanč Ana           WII 1633 2014  ŠK Triglav Krško      5.5  52.0  52.0 -0.74
                        0B1  1W22 =B9  0W16 0B10 1W18 1B20 0W11 1B21 1W19 0B3 
 16. Petek Francka         WM      1959  ŠD Gorenjka Lesce     5.5  50.0  50.0  0.17
                        0W4  1B19 0W7  1B15 0W14 0W17 1B22 1B10 0W12 1W21 =B20
 17. Orel Mušič Simona    WFM 1791 1921  ŠS TZ Prevodi Dvojka    5  50.0  50.0  0.09
                        0W5  0B4  1W21 0B19 1W20 1B16 0W8  1B18 0W6  1B22 0B9 
 18. Pajek Tjaša          WII 1356 1852  ŠD KRKA Novo mesto    3.5  50.0  50.0 -0.80
                        0B3  0W11 =B20 1W22 0B9  0B15 1W21 0W17 0B14 0W10 1B19
 19. Jereb Lana           III 1596 1968  ŠK Postojna           3.5  51.0  51.0 -2.41
                        0B9  0W16 1B22 1W17 0B2  1B21 0W13 =W20 0B8  0B15 0W18
 20. Novak Simona          WM 1626 1812  ŠD Gorenjka Lesce     2.5  50.0  50.0 -1.35
                        0W8  0B10 =W18 0B21 0B17 1W22 0W15 =B19 0B9  0W14 =W16
 21. Urbanč Suzana         WI 1522 1819  ŠK Brežice              2  50.0  50.0 -1.79
                        0W13 0B7  0B17 1W20 1B22 0W19 0B18 0W12 0W15 0B16 0B10
 22. Bizjak Alja              1262 1500  ŠK Brežice              0  50.0  52.0 -1.02
                        0W14 0B15 0W19 0B18 0W21 0B20 0W16 0W9  0B10 0W17 0B12


                                   				Sodnik: Robert Rudman, IA


WinSvicar verzija 4.01.00, lastnik: ŠD KRKA Novo mesto, Otočec, Slovenija, 11 kol svicar, igralni čas: 3 minute + 2 sekundi/potezo, datoteka: Si18bw