www.sahist.si


Aktualno


Hitropotezni turnir Šahovskega društva KRKA Novo mesto - 2. turnir 2018
Novo mesto, 16. februar 2018


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                              Tit FBli LRat  Društvo/Klub          Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Dobrovoljc Vid            FM 2224 2384  ŠD KRKA Novo mesto     9.5  70.0  75.5  1.04
         (2000)         1B15 1W18 1B19 1W14 1W2  1B4  0B3  1W9  1W7  1B8  =W6 
  2. Zupančič Jernej           MK 2131 2256  ŠD KRKA Novo mesto       9  71.5  76.5  2.10
         (1991)         1W28 1B8  1W6  1W3  0B1  =B9  1W4  1W13 1B20 =B5  1W7 
  3. Kastelic Marjan           FM 2249 2385  ŠD KRKA Novo mesto       9  70.5  75.5  0.59
         (1965)         1W11 1B22 1W13 0B2  1W18 1B14 1W1  1B7  1W5  0B4  1W12
  4. Zirkelbach Maj            MK 2183 2362  ŠD KRKA Novo mesto       8  72.0  77.0 -0.26
         (1998)         1W16 =B21 1W5  1B7  1W9  0W1  0B2  =W8  1B17 1W3  1B15
  5. Zupančič Urban             I 2031 2192  ŠD KRKA Novo mesto       7  68.0  73.0 -0.80
         (1988)         0B31 1W23 0B4  1W29 1B15 =W8  1B6  1W10 0B3  =W2  1B17
  6. Brgan Niko                   1753 2043  ŠD Stari trg ob Kolpi    7  66.0  71.0  1.28
         (1991)         1B23 1W31 0B2  1W24 =B10 0B7  0W5  1B27 1W16 1W9  =B1 
  7. Rudman Robert             MK 2187 2347  ŠD KRKA Novo mesto     6.5  72.5  77.0 -1.78
         (1969)         1B32 1W10 =B9  0W4  1B8  1W6  1B21 0W3  0B1  1W20 0B2 
  8. Volf Zdravko              II 1639 1914  ŠK Dolenjske Toplice   6.5  69.0  73.0  3.18
         (1950)         1W33 0W2  1B31 1B13 0W7  =B5  1W18 =B4  1W14 0W1  =B9 
  9. Stokanovič Marjan         II 1873 2080  ŠD KRKA Novo mesto     6.5  68.5  73.5  1.35
         (1948)         1W27 1B20 =W7  1B19 0B4  =W2  1W22 0B1  1W13 0B6  =W8 
 10. Jovič Milovan                1743 1946  ŠK Rudar Trbovlje      6.5  59.5  63.5  1.50
         (1981)         1W36 0B7  1W17 1B20 =W6  0B21 1W30 0B5  1W18 0B12 1B19
 11. Kobe Jure                 II 1419 1890  ŠD KRKA Novo mesto     6.5  55.0  59.0  0.34
         (2003)         0B3  0W25 1B33 0W23 1B27 0W29 1B36 1B30 1W22 1W14 =B16
 12. Škerlj Tone                I 1782 1945  ŠD KRKA Novo mesto     6.5  54.0  57.0 -0.66
         (1935)         0B26 0W38 1B37 =W27 0B16 1W34 1B28 1B23 1W21 1W10 0B3 
 13. Štubljar Andrej           MK 1993 2094  ŠD Stari trg ob Kolpi    6  64.5  69.5 -1.14
         (1969)         1B29 1W24 0B3  0W8  1B31 1W17 1W14 0B2  0B9  0W15 1B20
 14. Bizjak Anej               II 1678 2013  ŠK Brežice               6  63.5  66.5 -0.09
         (2006)         1W38 1B26 1W21 0B1  1W22 0W3  0B13 1W15 0B8  0B11 1W24
 15. Kregulj Andrej               1662 1878  ŠK Dolenjske Toplice     6  61.5  65.5  1.47
         (1975)         0W1  1B35 1W26 0B22 0W5  1B25 1W29 0B14 1W24 1B13 0W4 
 16. Mitrovič Šanji           III 1503 1861  ŠD KRKA Novo mesto       6  59.5  63.0  1.42
         (1949)         0B4  =W37 1B25 0B21 1W12 =B20 =W23 1W19 0B6  1B18 =W11
 17. Kodrič Pl. Kristjan          1442 1784  ŠK Triglav Krško         6  57.0  60.5  2.32
         (2008)         0B19 1W34 0B10 1W26 1B37 0B13 1W24 1B22 0W4  1B21 0W5 
 18. Janko Marko               II 1583 2000  ŠD KRKA Novo mesto     5.5  63.0  67.0 -0.82
         (2002)         1W35 0B1  1W28 1B30 0B3  =W19 0B8  1W26 0B10 0W16 1B25
 19. Janko Roman               II 1896 2122  ŠK Dolenjske Toplice   5.5  60.5  65.0 -2.59
         (1967)         1W17 1B30 0W1  0W9  1B32 =B18 0W20 0B16 1W29 1B23 0W10
 20. Golobič Zvonko               1618 1892  ŠD Stari trg ob Kolpi  5.5  59.0  62.0  0.84
         (1978)         1B39 0W9  1B38 0W10 1B25 =W16 1B19 1W21 0W2  0B7  0W13
 21. Turkovič Igor             II 1808 1949  ŠD Stari trg ob Kolpi    5  61.0  64.5 -0.73
         (1970)         1B37 =W4  0B14 1W16 1B24 1W10 0W7  0B20 0B12 0W17 =B26
 22. Dobrovoljc Andreja       WMK 1685 2002  ŠD KRKA Novo mesto       5  60.0  64.5 -2.20
         (1997)         1B25 0W3  1B32 1W15 0B14 1W23 0B9  0W17 0B11 =W26 =W27
 23. Kobe Matic                IV 1170 1767  ŠD KRKA Novo mesto       5  58.0  58.0  1.42
         (2002)         0W6  0B5  1W40 1B11 1W30 0B22 =B16 0W12 1B32 0W19 =B28
 24. Šetina Željko             II 1670 1906  ŠD KRKA Novo mesto       5  55.5  55.5 -1.23
         (1949)         1W40 0B13 1W27 0B6  0W21 1B28 0B17 1W25 0B15 1W32 0B14
 25.-26. Rudman Rok            IV 1299 1706  ŠD KRKA Novo mesto       5  54.5  58.5  1.69
         (2002)         0W22 1B11 0W16 1B28 0W20 0W15 1B34 0B24 1W30 1B29 0W18
 25.-26. Zgonc Branko             1364 1647                           5  54.5  58.5  2.46
         (1952)         1W12 0W14 0B15 0B17 1W35 =W32 1B31 0B18 =W27 =B22 =W21
 27. Dobrovoljc Andrej        III 1556 1774  ŠD KRKA Novo mesto       5  54.5  57.5  0.50
         (1967)         0B9  1W39 0B24 =B12 0W11 1W37 1B32 0W6  =B26 =W28 =B22
 28. Pajek Tjaša              WII 1356 1852  ŠD KRKA Novo mesto       5  53.0  56.0 -1.26
         (2005)         0B2  1W33 0B18 0W25 1B36 0W24 0W12 1B38 1W34 =B27 =W23
 29. Rudman Miran                      1776  ŠD KRKA Novo mesto       5  53.0  53.0  0.20
         (1965)         0W13 1B40 0W30 0B5  1W33 1B11 0B15 1W35 0B19 0W25 1B36

 30. Lubej Ivan                II 1685 1910  ŠD KRKA Novo mesto       5  52.0  55.5 -1.93
         (1943)         1B34 0W19 1B29 0W18 0B23 1W31 0B10 0W11 0B25 1W37 1B33
 31. Lončarevič Jovo          III      1831  ŠD KRKA Novo mesto       5  51.5  51.5 -1.17
         (1954)         1W5  0B6  0W8  1B35 0W13 0B30 0W26 1B39 0W33 1B40 1W34
 32. Prijatelj Matej          III 1857 1745  ŠD Stari trg ob Kolpi  4.5  48.0  51.0 -0.39
         (1988)         0W7  1B36 0W22 1B38 0W19 =B26 0W27 1B33 0W23 0B24 1W39
 33. Plevnik Viljem               1434 1552  ŠK Triglav Krško         4  47.5  47.5  1.17
         (1972)         0B8  0B28 0W11 1W39 0B29 1B40 0W35 0W32 1B31 1B38 0W30
 34. Kobe Alojz                        1509  ŠD KRKA Novo mesto       4  46.5  46.5  1.38
         (1970)         0W30 0B17 0W35 1B40 1W38 0B12 0W25 1W36 0B28 1W39 0B31
 35.-36. Čopi Neva                1417 1697  ŠD KRKA Novo mesto       4  45.0  45.0 -1.65
         (1963)         0B18 0W15 1B34 0W31 0B26 1W39 1B33 0B29 0W37 0W36 1B40
 35.-36. Štubljar Mitja       III 1163 1672                           4  45.0  45.0 -0.97
         (1996)         0B10 0W32 1B39 0W37 0W28 1B38 0W11 0B34 1W40 1B35 0W29
 37. Žvagen Franc              II 1480 1688  ŠD KRKA Novo mesto     3.5  47.5  47.5 -1.05
         (1950)         0W21 =B16 0W12 1B36 0W17 0B27 0W39 1W40 1B35 0B30 0W38
 38. Bizjak Andrej                1507 1714  ŠK Brežice               3  46.0  46.0 -2.50
         (1976)         0B14 1B12 0W20 0W32 0B34 0W36 1B40 0W28 0B39 0W33 1B37
 39. Bizjak Alja                  1262 1500  ŠK Brežice               3  42.5  42.5  0.01
         (2004)         0W20 0B27 0W36 0B33 1W40 0B35 1B37 0W31 1W38 0B34 0B32
 40. Bizjak Alexei                1418 1508  ŠK Brežice               0  42.5  45.5 -3.04
         (2008)         0B24 0W29 0B23 0W34 0B39 0W33 0W38 0B37 0B36 0W31 0W35


				Sodnik: Jernej Zupančič

WinSvicar verzija 4.01.00, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 11 kol švicar, igralni čas: 5 min, datoteka: NM18HT2