www.sahist.si


Aktualno


Področno ekipno osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2017/18
Mlajši učenci do 12 let (rojeni 2006 in mlajši)
OŠ Bršljin Novo mesto, 20. februar 2018

Končni vrstni red

     Osnovna šola                                MT  Točke               
  1. Dolenjske Toplice                           12   16.0
  2. Center Novo mesto                            9   16.5
  3. Šmihel Novo mesto                            7   15.0
  4. Žužemberk                                    6   12.0
  5. Toneta Pavčka                                4   11.5
  6. Mirna                                        2    7.0
  7. Mokronog                                     2    6.0

Končni vrstni red (kompletni rezultati)

     Osnovna šola                                MT  Točke                           Točk/iger W-We 
  1. Dolenjske Toplice                           12   16.0
       (B 3  2.5)(W 6  2.5)(B 5  2.5)(B 8    0)(W 4  2.5)(B 2    3)(W 7    3)
     1. Celič, Gašper      1105 1762 + 3. 1 - 6. 1 - 5. 1 l 8. 1 - 4. 1 - 2. 1 - 7. 1  1.0/6  -2.96
     2. Nemanič, Tim          0 1702 + 3. 2 + 6. 2 + 5. 2 l 8. 2 + 4. 2 + 2. 2 + 7. 2  6.0/6   1.89
     3. Lavrič, Mark       1299 1604 - 3. 3 + 6. 3 = 5. 4 l 8. 3 + 4. 3 + 2. 3 + 7. 3  4.5/6   0.98
     4. Zgonc, Jakob          0 1586 = 3. 4 = 6. 5 + 5. 5 l 8. 4 = 4. 4 + 2. 5 + 7. 5  4.5/6   1.03
  2. Center Novo mesto                            9   16.5
       (W 8    0)(W 7    4)(B 3    2)(W 6  3.5)(B 5    3)(W 1    1)(B 4    3)
     1. Bevc Taraniš, Tin     0 1828 l 8. 1 + 7. 1 + 3. 1 + 6. 1 + 5. 1 + 1. 1 - 4. 1  5.0/6   0.51
     2. Smrekar, Žak          0 1654 l 8. 2 + 7. 2 + 3. 2 = 6. 2 + 5. 2 - 1. 2 + 4. 2  4.5/6   0.83
     3. Cesar, Jakob          0 1642 l 8. 3 + 7. 3 - 3. 3 + 6. 3 + 5. 3 - 1. 3 + 4. 3  4.0/6   0.15
     4. Ličen, Jakob          0 1629 l 8. 4 + 7. 5 - 3. 4 + 6. 4 - 5. 4        + 4. 4  3.0/5  -0.07
     5. Turk, Matej           0 1500                                    - 1. 4         0.0/1  -0.38
  3. Šmihel Novo mesto                            7   15.0
       (W 1  1.5)(B 4    3)(W 2    2)(B 7    3)(W 8    0)(W 6    4)(B 5  1.5)
     1. Ravbar, Lovro         0 1695 - 1. 1 + 4. 1 - 2. 1 - 7. 1 l 8. 1 + 6. 1 - 5. 1  2.0/6  -1.37
     2. Pavlič, Anže          0 1574 - 1. 2 - 4. 2 - 2. 2        l 8. 2                0.0/3  -1.31
     3. Kapš, Jaka            0 1553 + 1. 3 + 4. 4 + 2. 3 + 7. 2 l 8. 3 + 6. 2 - 5. 2  5.0/6   2.15
     4. Hočevar, Žan          0 1601 = 1. 4 + 4. 5 + 2. 4 + 7. 3 l 8. 4 + 6. 3 = 5. 3  5.0/6   1.52
     5. Šiler Hud., Božida    0 1529                      + 7. 4        + 6. 5 + 5. 4  3.0/3   1.47
  4. Žužemberk                                    6   12.0
       (B 7  3.5)(W 3    1)(B 6  2.5)(W 5  2.5)(B 1  1.5)(B 8    0)(W 2    1)
     1. Urbančič, Vid         0 1500 + 7. 1 - 3. 1 - 6. 1 + 5. 1 + 1. 1 l 8. 1 + 2. 1  4.0/6   2.36
     2. Zaletelj, Žan         0 1510 + 7. 2 + 3. 2 + 6. 2 + 5. 2 - 1. 2 l 8. 2 - 2. 2  4.0/6   1.68
     3. Župec, Nejc           0 1521 = 7. 3        = 6. 3        - 1. 3 l 8. 3 - 2. 3  1.0/4  -0.79
     4. Novak, Luka           0 1541 + 7. 4 - 3. 3 + 6. 4 = 5. 3 = 1. 4 l 8. 4 - 2. 4  3.0/6   0.17
     5. Muren, Gal            0 1500        - 3. 4        - 5. 4                       0.0/2  -0.82
  5. Toneta Pavčka                                4   11.5
       (B 6  1.5)(B 8    0)(W 1  1.5)(B 4  1.5)(W 2    1)(B 7  3.5)(W 3  2.5)
     1. Jarc, Jurij           0 1586 - 6. 1 l 8. 1 + 1. 1 - 4. 1 - 2. 1 + 7. 1 + 3. 1  3.0/6   0.62
     2. Progar Brin., Janž    0 1571 - 6. 2 l 8. 2 - 1. 2 - 4. 2 - 2. 2 + 7. 2 + 3. 3  2.0/6  -0.93
     3. Kuletič, Alen         0 1542 = 6. 3 l 8. 3        = 4. 4 - 2. 3 = 7. 3 = 3. 4  2.0/5  -0.40
     4. Lavrič, Rok           0 1526 + 6. 4 l 8. 4 = 1. 3 + 4. 5 + 2. 4 + 7. 4 - 3. 5  4.5/6   1.72
     5. Kupljenik, Lenart     0 1500               - 1. 4                              0.0/1  -0.38
  6. Mirna                                        2    7.0
       (W 5  2.5)(B 1  1.5)(W 4  1.5)(B 2  0.5)(W 7    1)(B 3    0)(W 8    0)
     1. Ferfole, Žiga         0 1624 + 5. 1 + 1. 1 + 4. 1 - 2. 1 - 7. 1 - 3. 1 l 8. 1  3.0/6   0.29
     2. Anzelj, Tim           0 1566 + 5. 2 - 1. 2 - 4. 2 = 2. 2 - 7. 2 - 3. 3 l 8. 2  1.5/6  -1.38
     3. Ferfole, Anja         0 1500 = 5. 3 - 1. 3 = 4. 3 - 2. 3 - 7. 3 - 3. 4 l 8. 3  1.0/6  -1.44
     4. Kocič, Alisa          0 1559 - 5. 4        - 4. 4 - 2. 4               l 8. 4  0.0/3  -1.48
     5. Kocič, Alis           0 1535        = 1. 4               + 7. 5 - 3. 5         1.5/3   0.01
  7. Mokronog                                     2    6.0
       (W 4  0.5)(B 2    0)(W 8    0)(W 3    1)(B 6    3)(W 5  0.5)(B 1    1)
     1. Rajer, Nik            0 1596 - 4. 1 - 2. 1 l 8. 1 + 3. 1 + 6. 1 - 5. 1 + 1. 1  3.0/6   0.55
     2. Černe, Jakob          0 1500 - 4. 2 - 2. 2 l 8. 2 - 3. 3 + 6. 2 - 5. 2 - 1. 2  1.0/6  -1.26
     3. Vrabec, Lovro         0 1500 = 4. 3 - 2. 3 l 8. 3 - 3. 4 + 6. 3 = 5. 3 - 1. 3  2.0/6  -0.44
     4. Krmc, Anže            0 1500 - 4. 4        l 8. 4 - 3. 5        - 5. 4         0.0/3  -1.36
     5. Florjančič, Žan       0 1500        - 2. 4               - 6. 5        - 1. 4  0.0/3  -1.16

Sodnik: Robert Rudman, IA

 
WinEkipni verzija 4.01.00, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, Novo mesto, Slovenija, 7 kol berger, igralni čas: 10 minut + 5 sekund/potezo, datoteka: NM18PEMF
 
Področno ekipno osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2017/18
Mlajše učenke do 12 let (rojene 2006 in mlajše)
OŠ Bršljin Novo mesto, 20. februar 2018


Končni vrstni red


     Osnovna šola                                 MT  Točke           
  1. Dolenjske Toplice                            8   11.0
  2. Otočec                                       8   10.0
  3. Mokronog                                     7    9.5
  4. Drska Novo mesto                             5    5.5
  5. Žužemberk                                    2    7.0
  6. Toneta Pavčka                                0    2.0


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


     Osnovna šola                                 MT  Točke               Točk/iger W-We 
  1. Dolenjske Toplice                            8   11.0
       (W 5    2)(W 6    3)(B 3    1)(W 4    3)(B 2    2)
     1. Potočar, Nika      1088 1765 + 5. 1 + 6. 1 + 3. 1 + 4. 1 + 2. 1     5.0/5   1.39
     2. Brinovar, Rosa        0 1500 + 5. 2 + 6. 2 - 3. 2 + 4. 2 - 2. 2     3.0/5   0.77
     3. Vidic, Maša           0 1555 - 5. 3 + 6. 3 - 3. 3 + 4. 3 + 2. 3     3.0/5   0.16
  2. Otočec                                       8   10.0
       (B 6    2)(W 3    2)(B 4    3)(B 5    2)(W 1    1)
     1. Žagar, Kristina       0 1806 + 6. 1 + 3. 1 + 4. 1 + 5. 1 - 1. 1     4.0/5   0.12
     2. Radež, Lucija         0 1668 + 6. 2 + 3. 2 + 4. 2 + 5. 2 + 1. 2     5.0/5   1.43
     3. Pečarič, Anastazija   0 1500 - 6. 3 - 3. 4 + 4. 3 - 5. 3 - 1. 3     1.0/5  -1.38
  3. Mokronog                                     7    9.5
       (W 4  1.5)(B 2    1)(W 1    2)(B 6    3)(W 5    2)
     1. Rajer, Ana            0 1572 + 4. 1 - 2. 1 - 1. 1 + 6. 1 + 5. 1     3.0/5   0.81
     2. Čož, Jera             0 1500 = 4. 2 - 2. 2 + 1. 2 + 6. 2 + 5. 2     3.5/5   1.27
     3. Sinur, Zarja          0 1500 - 4. 3        + 1. 3        - 5. 3     1.0/3  -0.38
     4. Završnik, Špela       0 1500        + 2. 3        + 6. 3            2.0/2   1.00
  4. Drska Novo mesto                             5    5.5
       (B 3  1.5)(B 5    2)(W 2    0)(B 1    0)(W 6    2)
     1. Luzar, Brina          0 1540 - 3. 1 - 5. 1 - 2. 1 - 1. 1 + 6. 1     1.0/5  -0.97
     2. Bukovac, Naja         0 1511 = 3. 2 + 5. 2 - 2. 2 - 1. 2 + 6. 2     2.5/5   0.16
     3. Ficko, Zoja           0 1524 + 3. 3 + 5. 3 - 2. 3 - 1. 3 - 6. 3     2.0/5  -0.57
  5. Žužemberk                                    2    7.0
       (B 1    1)(W 4    1)(B 6    3)(W 2    1)(B 3    1)
     1. Pečar, Aja Amalija    0 1505 - 1. 1 + 4. 1 + 6. 2 - 2. 1 - 3. 1     2.0/5   0.30
     2. Mirtič, Neja          0 1519 - 1. 2 - 4. 2 + 6. 3 - 2. 2 - 3. 2     1.0/5  -1.40
     3. Travnik, Marija       0 1510 + 1. 3 - 4. 3 + 6. 4 + 2. 3 + 3. 3     4.0/5   1.55
  6. Toneta Pavčka                                0    2.0
       (W 2    1)(B 1    0)(W 5    0)(W 3    0)(B 4    1)
     1. Čakš, Nuša            0 1500 - 2. 1 - 1. 1        - 3. 1 - 4. 1     0.0/4  -1.16
     2. Kolenc, Anja          0 1500 - 2. 2 - 1. 2 - 5. 1 - 3. 2 - 4. 2     0.0/5  -2.25
     3. Cesar, Ana            0 1500 + 2. 3 - 1. 3 - 5. 2 - 3. 4 + 4. 3     2.0/5  -0.36
     4. Kajič, Valentina      0 1500               - 5. 3                   0.0/1  -0.49


Sodnik: Robert Rudman, IA
 

WinEkipni verzija 4.01.00, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, Novo mesto, Slovenija, 5 kol berger, igralni čas: 10 minut + 5 sekund/potezo, datoteka: NM18PEMD
 
Področno ekipno osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2017/18
Starejši učenci do 15 let (rojeni 2003 in mlajši)
OŠ Bršljin Novo mesto, 20. februar 2018


Končni vrstni red

     Osnovna šola                                 MT  Točke               
  1. Šmihel Novo mesto                            9   16.5
  2. Žužemberk                                    6   11.0
  3. Stopiče                                      5   10.0
  4. Dolenjske Toplice                            5    9.5
  5. Toneta Pavčka                                3    7.0
  6. Metlika                                      2    6.0


Končni vrstni red (kompletni rezultati)

     Osnovna šola                                 MT  Točke               Točk/iger W-We 
  1. Šmihel Novo mesto                            9   16.5
       (B 6    4)(W 3    2)(B 2  2.5)(B 4    4)(W 5    4)
     1. Kastrevec, Andrej  1211 1767 + 6. 1 + 3. 1 = 2. 1 + 4. 1 + 5. 1     4.5/5   0.51
     2. Rajh, Tinej        1265 1855 + 6. 2 + 3. 2 + 2. 2 + 4. 2 + 5. 2     5.0/5   0.84
     3. Hvala, Matevž         0 1779 + 6. 3 - 3. 3 + 2. 3 + 4. 4 + 5. 3     4.0/5  -0.08
     4. Florijančič, Nejc     0 1732 + 6. 4 - 3. 4 - 2. 4 + 4. 5 + 5. 5     3.0/5  -0.79
  2. Žužemberk                                    6   11.0
       (B 3    2)(B 4  2.5)(W 1  1.5)(B 5    3)(W 6    2)
     1. Zaletelj, Matej    1111 1734 + 3. 1 + 4. 1 = 1. 1 + 5. 1 - 6. 1     3.5/5  -0.30
     2. Travnik, Mohor        0 1628 + 3. 2 = 4. 2 - 1. 2 - 5. 2 + 6. 2     2.5/5  -0.08
     3. Longar, Gašper        0 1575 - 3. 3 - 4. 4 - 1. 3 + 5. 3 + 6. 3     2.0/5  -0.59
     4. Muhič, Nejc           0 1539 - 3. 4 + 4. 5 + 1. 4 + 5. 4 - 6. 4     3.0/5   0.63
  3. Stopiče                                      5   10.0
       (W 2    2)(B 1    2)(W 5    1)(B 6    3)(W 4    2)
     1. Drab, Alen            0 1500 - 2. 1 - 1. 1 - 5. 1 - 6. 1 + 4. 1     1.0/5  -1.36
     2. Žagar, Nejc           0 1592 - 2. 2 - 1. 2 + 5. 2 + 6. 2 - 4. 2     2.0/5  -0.31
     3. Ucman, Andraž         0 1508 + 2. 3 + 1. 3 - 5. 3 + 6. 3 - 4. 4     3.0/5   0.93
     4. Trščinar, Leon        0 1557 + 2. 4 + 1. 4 - 5. 5 + 6. 4 + 4. 5     4.0/5   1.54
     5. Avsec, Tadej          0 1500                                        0.0/0
  4. Dolenjske Toplice                            5    9.5
       (B 5    3)(W 2  1.5)(B 6    3)(W 1    0)(B 3    2)
     1. Sešelj Rolih, Dorian  0 1753 - 5. 1 - 2. 1 - 6. 1 - 1. 1 - 3. 1     0.0/5
     2. Lovrin, Jakob      1090 1624 + 5. 2 = 2. 2 + 6. 2 - 1. 2 + 3. 2     3.5/5   0.96
     3. Pršina, Peter      1055 1703                                        0.0/0
     4. Rončevič, Lovro    1139 1529 + 5. 3 + 2. 3 + 6. 3 - 1. 3 + 3. 3     4.0/5   1.76
     5. Ban, Tadej            0 1503 + 5. 4 - 2. 4 + 6. 4 - 1. 4 - 3. 4     2.0/5  -0.08
  5. Toneta Pavčka                                3    7.0
       (W 4    1)(W 6    2)(B 3    3)(W 2    1)(B 1    0)
     1. Špilar, Matevž        0 1503 + 4. 1 - 6. 1 + 3. 1 - 2. 1 - 1. 1     2.0/5  -0.36
     2. Matko, Urban          0 1515 - 4. 2 - 6. 2 - 3. 2 + 2. 2 - 1. 2     1.0/5  -0.71
     3. Malus, Lan            0 1500 - 4. 4 + 6. 3 + 3. 3 - 2. 3 - 1. 3     2.0/5  -0.01
     4. Kolenc, Jožko         0 1500 - 4. 5 + 6. 4        - 2. 4            1.0/3  -0.45
     5. Duh, Filip            0 1554               + 3. 4        - 1. 4     1.0/2   0.23
  6. Metlika                                      2    6.0
       (W 1    0)(B 5    2)(W 4    1)(W 3    1)(B 2    2)
     1. Krajačič, Luka        0 1522 - 1. 1 + 5. 1 + 4. 1 + 3. 1 + 2. 1     4.0/5   1.51
     2. Grdun, Kristjan       0 1514 - 1. 2 + 5. 2 - 4. 2 - 3. 2 - 2. 2     1.0/5  -0.70
     3. Rajaković, Mateo      0 1500 - 1. 3 - 5. 3 - 4. 4 - 3. 3 - 2. 3     0.0/5  -2.01
     4. Žlogar, Žan           0 1500 - 1. 4 - 5. 4 - 4. 5 - 3. 4 + 2. 4     1.0/5  -1.08

  
Sodnik: Robert Rudman, IA
 

WinEkipni verzija 4.01.00, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, Novo mesto, Slovenija, 5 kol berger, igralni čas: 10 minut + 5 sekund/potezo, datoteka: NM18PESF
 
Področno ekipno osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2017/18
Starejše učenke do 15 let (rojene 2003 in mlajše)
OŠ Bršljin Novo mesto, 20. februar 2018


Končni vrstni red


     Osnovna šola                                 MT  Točke   
  1. Grm Novo mesto                               4    5.0
  2. Bršljin Novo mesto                           2    4.0
  3. Toneta Pavčka                                0    0.0


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


     Osnovna šola                                 MT  Točke               Točk/iger W-We 
  1. Grm Novo mesto                               4    5.0
       (W 4    0)(W 3    3)(B 2    2)
     1. Knoll, Nina        1049 1723 l 4. 1 + 3. 1 - 2. 1                   1.0/2  -0.26
     2. Horvat, Ivana      1150 1717 l 4. 2 + 3. 2 + 2. 2                   2.0/2   0.76
     3. Horvat, Franja        0 1500 l 4. 3 + 3. 3 + 2. 3                   2.0/2   1.02
  2. Bršljin Novo mesto                           2    4.0
       (B 3    3)(B 4    0)(W 1    1)
     1. Povh, Neža         1193 1734 + 3. 1 l 4. 1 + 1. 1                   2.0/2   0.69
     2. Povh, Mojca        1043 1738 + 3. 2 l 4. 2 - 1. 2                   1.0/2  -0.32
     3. Bašič, Vana           0 1513 + 3. 3 l 4. 3 - 1. 3                   1.0/2  -0.04
  3. Toneta Pavčka                                0    0.0
       (W 2    0)(B 1    0)(W 4    0)
     1. Oberč, Saša           0 1500 - 2. 1 - 1. 1 l 4. 1                   0.0/2  -0.43
     2. Jarc, Jana            0 1507 - 2. 2 - 1. 2 l 4. 2                   0.0/2  -0.44
     3. Fornezzi R., Pia      0 1500 - 2. 3 - 1. 3 l 4. 3                   0.0/2  -0.98
     4. Bobnar, Živa          0 1500                                        0.0/0


Sodnik: Robert Rudman, IA
 

WinEkipni verzija 4.01.00, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, Novo mesto, Slovenija, 3 kola berger, igralni čas: 10 minut + 5 sekund/potezo, datoteka: NM18PESD