www.sahist.si


Aktualno


TURNIRSKA STRAN - KLIK



   GENERALNA uvrstitev na konectedenskih šahovskih turnirjih v letu 2018

                            kat         1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.  SKUPAJ

  1. Gjuran Denis            FM         50   45   40   50   50   40   45   50   370
  2. Kovač Boris             FM         36   40   22   32   29   29   40   29   257
  3. Titan Matej             MK         29   50   29   36   32    0   50   21   247
  4. Supančič Darko          FM          0    0   50   40   45   50   36    0   221
  5. Skuhala Jernej          FM  mlad   45    0   45   45    0    0    0   45   180
  6. Brunčič Janko           II          0   29   26   16   21   19   22   20   153
  7. Režonja Štefan          MK          0   36   15   11   10   26   21   19   138
  8. Antolin Robert                     11    0   13   22   17   22   29   22   136
  9. Grah Matej               I          0    0   16   26   20    0   20   36   118
 10. Žajdela Karel           II          0   16    0   12   26   11   24   18   107
 11. Keček Janko            III          0    3   19   18    9   24    9   12    94
 12. Kos Igor                MK         21    0   36   29    0    0    0    0    86
 13. Gruškovnjak Tomislav    FM          0    0    0    0    0   45    0   40    85
 14. Baša Vili               II          0   12   12   15   13    9   17    4    82
 15. Zvekič Hajrudin        III          0    0   18   19   14   10    0    9    70
 16. Števanec Lea           WFM         22   22   24    0    0    0    0    0    68
     Ojsteršek Jurij        III          0   19    0    0    0   16   19   14    68
     Takacs Balazs            I          0    0   32    0   36    0    0    0    68
     Kovač Mitja             MK          0    0    0   17   15   36    0    0    68
 20. Kiraly Ferenc            I         13    0   20    0   18    0    0   16    67
 21. Skuhala Barbara        WMK         40    0    0   24    0    0    0    0    64
 22. Gruškovnjak Jože        MK          0    0    0    0   17   21    0   24    62
 23. Dominko Darko           II          0   32    0    0    0    0   15   12    59
 24. Kovač Majda            WMK          0    7    5   14   12   15    5    0    58
 25. Žižek Rene              II  pion    0   15   10    0   11   17    2    0    55
 26. Marič Vild Fabijan      II  pion    0    0   17    0    0   32    0    0    49
 27. Škalič Aljaž            II          0   26   21    0    0    0    0    0    47
 28. Šardi Darko              I          0    0    0    0   19    0    0   26    45
 29. Pečnik Roman                        0   10    6    7    1   14    6    0    44
 30. Selišek Leon           III          0   11    0    0    0    0   13   17    41
     Šeruga Štefan          III          0    0    1    6    6   12    1   15    41
 32. Szukics Adam             I  mlad   20   20    0    0    0    0    0    0    40
     Novak Ratko             MK          0    0    0    0   40    0    0    0    40
 34. Klasinc Kristjan        II          3    0   14   20    0    0    0    0    37
     Žalig Kristjan          II          0   24    0    0    0    0    0   13    37
 36. Kovač Emil                          0    6    2   10    3    6    0    8    35
 37. Antolin Alojz                       0    5    0    9    2   13    4    0    33
 38. Borhy Marcell            I  pion   32    0    0    0    0    0    0    0    32
     Puntigam Silvester       I          0    0    0    0    0    0   32    0    32
     Vučko Maja              WI          0    0    0    0    0    0    0   32    32
 41. Gjuran Stanko           IV          0   17    0    5    5    2    1    1    31
 42. Kužner Ciril            II          0   21    0    0    0    0    8    0    29
 43. Horvath Imre             I         15   13    0    0    0    0    0    0    28
 44. Skuhala Luka                mlad   26    0    0    0    0    0    0    0    26
     Mastinšek Marko         II          0    0    0    0    0    0   26    0    26
 46. Gabor Matija            MK          0    0    9    0    9    0    0    7    25
 47. Tomasic Roland           I         24    0    0    0    0    0    0    0    24
     Kovač Drago            III          0    0    4    0    0    8   12    0    24
     Cmor Nino                I          0    0    0    0   24    0    0    0    24
     Hari Bogdan             MK          0    0    0    0   24    0    0    0    24
 51. Škalič Nikolaj          II          0   14    8    0    0    0    0    0    22
 52. Meglič Jaka              I  mlad    0    0    0   21    0    0    0    0    21
 53. Klasinc Kristjan                    0    0    0    0    0   20    0    0    20
 54. Crepan Marjan           FM         19    0    0    0    0    0    0    0    19
 55. Hari Danilo                        18    0    0    0    0    0    0    0    18
     Gerič Stanko                        0   18    0    0    0    0    0    0    18
     Meglič Enej             II          0    0    0    0    0   18    0    0    18
     Husar Matjaž           III          0    0    0    0    0    0   18    0    18
 59. Kovac Mitja             MK         17    0    0    0    0    0    0    0    17
     Koračin Alojz           II          0    0    0    0    0    0   11    6    17
 61. Gruskovnjak Joze                   16    0    0    0    0    0    0    0    16
     Vohl Gregor              I          0    0    0    0    0    0   16    0    16
 63. Rezonja Stefan                     14    0    0    0    0    0    0    0    14
     Kosi Robert             IV          0    0    0    0    0    0   14    0    14
 65. Filipovič Dragan                    0    0    0   13    0    0    0    0    13
 66. Zajdela Karel                      12    0    0    0    0    0    0    0    12
 67. Pečnik Maj                  pion    0    0    0    0    4    7    0    0    11
     Kastelic Amadej        III  pion    0    4    0    0    7    0    0    0    11
     Štrokaj Martin         III          0    0   11    0    0    0    0    0    11
 70. Bruncic Janko                      10    0    0    0    0    0    0    0    10
     Dani Kristijan          IV          0    0    0    0    0    0   10    0    10
     Marič Anton             II          0    0    0    0    0    0    0   10    10
 73. Hocevar Maja           WMK          9    0    0    0    0    0    0    0     9
     Farič Niko                  pion    0    9    0    0    0    0    0    0     9
     Krulič Goran                        0    0    3    0    0    1    3    2     9
 76. Heric Srecko                        8    0    0    0    0    0    0    0     8
     Milanov Timotej         II          0    0    0    8    0    0    0    0     8
     Kocsis Akos              I  pion    0    8    0    0    0    0    0    0     8
 79. Hergotic Mihael             mlad    7    0    0    0    0    0    0    0     7
     Petrovič Vlasto                     0    0    7    0    0    0    0    0     7
     Dvanajšček Dare         IV          0    0    0    0    0    0    7    0     7
 82. Strtak Marjan                       6    0    0    0    0    0    0    0     6
 83. Kecek Janko                         5    0    0    0    0    0    0    0     5
     Žižek Stanislav                     0    1    0    0    0    4    0    0     5
     Mohar Tian                  pion    0    0    0    0    0    5    0    0     5
     Podlesek Peter                      0    0    0    0    0    0    0    5     5
 87. Kocar Jaka                  pion    4    0    0    0    0    0    0    0     4
     Žajdela Domen                       0    0    0    4    0    0    0    0     4
 89. Podlesek Franc                      0    0    0    3    0    0    0    0     3
     Vogrinčič Kristjan                  0    0    0    0    0    3    0    0     3
     Marič Marta                         0    0    0    0    0    0    0    3     3
 92. Kovac Stanko                        2    0    0    0    0    0    0    0     2
     Kocsis Tamas             I          0    2    0    0    0    0    0    0     2
     Kovač Mak              III  pion    0    0    0    2    0    0    0    0     2
 95. Colev Ivor                          1    0    0    0    0    0    0    0     1
     Cigut Matjaž                        0    0    0    1    0    0    0    0     1

Opomba:  1. Murska Sobota 13.12.2017        2. Bakovci 21.1.2018               3. Puconci 4.2.2018               
         4. Cernelavci 16.2.2018            5. Doklezovje 11.3.2018            6. Lipa 8.4.2018                  
         7. Janzev Vrh 22.4.2018            8. Izakovci 13.5.2018                                                
                                                                                                                 


   Generalna uvrstitev NIŽJEKATEGORNIKOV na konectedenskih šahovskih turnirjih v letu 2018

                            kat         1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.  SKUPAJ

  1. Antolin Robert                     29    0   26   50   40   40   50   50   285
     Brunčič Janko           II          0   45   50   32   45   32   36   45   285
  3. Keček Janko            III          0   12   40   36   26   45   17   24   200
  4. Žajdela Karel           II          0   22    0   24   50   19   40   40   195
  5. Baša Vili               II          0   19   24   29   32   17   26   16   163
  6. Zvekič Hajrudin        III          0    0   36   40   36   18    0   20   150
  7. Pečnik Roman                       11   17   18   19   17   22   14   12   130
  8. Šeruga Štefan          III          0   10   14   18   22   20   10   32   126
  9. Žižek Rene              II  pion   15   21   21    0   29   26   11    0   123
 10. Gjuran Stanko           IV          8   24   12   17   21   10   10   13   115
 11. Ojsteršek Jurij        III          0   29    0    0    0   24   32   29   114
 12. Kovač Emil                          0   15   15   22   19   14    8   19   112
 13. Dominko Darko           II          0   50    0    0    0    0   24   24    98
     Antolin Alojz                       0   14   11   21   18   21   13    0    98
 15. Klasinc Kristjan        II         18    0   29   45    0    0    0    0    92
 16. Škalič Aljaž            II          0   40   45    0    0    0    0    0    85
 17. Marič Vild Fabijan      II  pion    0    0   32    0    0   50    0    0    82
 18. Selišek Leon           III          0   18    0    0    0    0   21   36    75
 19. Kovač Drago            III          0    0   17    0   16   16   20    0    69
 20. Krulič Goran                        0    0   16    0   15    9   12   14    66
 21. Žalig Kristjan          II          0   36    0    0    0    0    0   26    62
 22. Žižek Stanislav                     3   11   13    0   13   12    7    0    59
 23. Skuhala Luka                mlad   50    0    0    0    0    0    0    0    50
 24. Pečnik Maj                  pion   14    0    0    0   20   15    0    0    49
 25. Kužner Ciril            II          0   32    0    0    0    0   16    0    48
     Panker Martin               pion    0    7    7    0    9    8    6   11    48
 27. Škof Samo               IV  pion    0    8    9   11   10    0    0    9    47
 28. Hari Danilo                        45    0    0    0    0    0    0    0    45
     Mohar Tian                  pion    0    0    6    0   12   13    4   10    45
     Mastinšek Marko         II          0    0    0    0    0    0   45    0    45
 31. Gruskovnjak Joze                   40    0    0    0    0    0    0    0    40
     Škalič Nikolaj          II          0   20   20    0    0    0    0    0    40
 33. Kastelic Amadej        III  pion    0   13    0    0   24    0    0    0    37
     Koračin Alojz           II          0    0    0    0    0    0   19   18    37
 35. Rezonja Stefan                     36    0    0    0    0    0    0    0    36
     Klasinc Kristjan                    0    0    0    0    0   36    0    0    36
 37. Vogrinčič Kristjan                  0    0    9    0   14   11    0    0    34
 38. Zajdela Karel                      32    0    0    0    0    0    0    0    32
 39. Milanov Timotej         II          9    0    0   20    0    0    0    0    29
     Meglič Enej             II          0    0    0    0    0   29    0    0    29
     Husar Matjaž           III          0    0    0    0    0    0   29    0    29
 42. Bruncic Janko                      26    0    0    0    0    0    0    0    26
     Gerič Stanko                        0   26    0    0    0    0    0    0    26
     Žlebič Eva                  pion    0    3    0    0    8    7    0    8    26
     Filipovič Dragan                    0    0    0   26    0    0    0    0    26
 46. Podlesek Franc                      0    0   10   15    0    0    0    0    25
 47. Heric Srecko                       24    0    0    0    0    0    0    0    24
 48. Žajdela Domen                       7    0    0   16    0    0    0    0    23
 49. Hergotic Mihael             mlad   22    0    0    0    0    0    0    0    22
     Štrokaj Martin         III          0    0   22    0    0    0    0    0    22
     Kosi Robert             IV          0    0    0    0    0    0   22    0    22
 52. Strtak Marjan                      21    0    0    0    0    0    0    0    21
     Marič Anton             II          0    0    0    0    0    0    0   21    21
 54. Kecek Janko                        20    0    0    0    0    0    0    0    20
 55. Kocar Jaka                  pion   19    0    0    0    0    0    0    0    19
     Petrovič Vlasto                     0    0   19    0    0    0    0    0    19
 57. Dani Kristijan          IV          0    0    0    0    0    0   18    0    18
 58. Kovac Stanko                       17    0    0    0    0    0    0    0    17
     Podlesek Peter                      0    0    0    0    0    0    0   17    17
 60. Colev Ivor                         16    0    0    0    0    0    0    0    16
     Kovač Mak              III  pion    2    0    0   14    0    0    0    0    16
     Farič Niko                  pion    0   16    0    0    0    0    0    0    16
 63. Dvanajšček Dare         IV          0    0    0    0    0    0   15    0    15
     Marič Marta                         0    0    0    0    0    0    0   15    15
 65. LencekKranjec Dani          pion   13    0    0    0    0    0    0    0    13
     Rogan Aljaž                 pion    0    0    0    0    7    0    0    6    13
     Cigut Matjaž                        0    0    0   13    0    0    0    0    13
 68. Basa Vili                          12    0    0    0    0    0    0    0    12
     Marič Gal                   pion    0    1    0    0   11    0    0    0    12
     Kumin Jure             III  pion    0    0    0   12    0    0    0    0    12
 71. Kovac Majda                        10    0    0    0    0    0    0    0    10
     Kelemen Tian                pion    0    0    0   10    0    0    0    0    10
     Kumin Eva                   pion    0    0    0   10    0    0    0    0    10
 74. Rantaša Tončka                      0    9    0    0    0    0    0    0     9
 75. Koša Timi                   pion    0    0    0    8    0    0    0    0     8
 76. Režonja Rok                 pion    0    0    0    0    0    0    0    7     7
 77. Lukac Alina                 pion    6    0    0    0    0    0    0    0     6
     Novak Jure                  pion    0    6    0    0    0    0    0    0     6
 79. Pergar Goran                        5    0    0    0    0    0    0    0     5
     Slana Dušan                 pion    0    5    0    0    0    0    0    0     5
     Kukovec Tadej               pion    0    0    0    0    0    0    5    0     5
 82. Ruzic Evgen                         4    0    0    0    0    0    0    0     4
     Žibret Jan                  pion    0    4    0    0    0    0    0    0     4
 84. Kralj Jaka                  pion    0    2    0    0    0    0    0    0     2
 85. Lukač Ema              III  pion    1    0    0    0    0    0    0    0     1

Opomba:  1. Murska Sobota 13.12.2017        2. Bakovci 21.1.2018               3. Puconci 4.2.2018               
         4. Cernelavci 16.2.2018            5. Doklezovje 11.3.2018            6. Lipa 8.4.2018                  
         7. Janzev Vrh 22.4.2018            8. Izakovci 13.5.2018                                                
                                                                                                                 



   Generalna uvrstitev MLADINCEV IN PIONIRJEV na konectedenskih šahovskih turnirjih v letu 2018

                            kat         1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.  SKUPAJ

  1. Žižek Rene              II  pion   26   45   40    0   50   45   50    0   256
  2. Skuhala Jernej          FM  mlad   50    0   50   50    0    0    0   50   200
  3. Panker Martin               pion    0   22   29    0   24   32   45   40   192
  4. Mohar Tian                  pion    0    0   26    0   32   36   36   36   166
  5. Škof Samo               IV  pion    0   24   36   32   26    0    0   32   150
  6. Librecz Lenard           I  pion    0   26    0    0   36    0    0   45   107
  7. Pečnik Maj                  pion   24    0    0    0   40   40    0    0   104
  8. Žlebič Eva                  pion    0   18    0    0   22   29    0   29    98
  9. Marič Vild Fabijan      II  pion    0    0   45    0    0   50    0    0    95
 10. Szukics Adam             I  mlad   36   50    0    0    0    0    0    0    86
 11. Kastelic Amadej        III  pion    0   32    0    0   45    0    0    0    77
 12. Kovač Mak              III  pion   20    0    0   40    0    0    0    0    60
 13. Rogan Aljaž                 pion    0   13    0    0   21    0    0   24    58
 14. Borhy Marcell            I  pion   45    0    0    0    0    0    0    0    45
     Marič Gal                   pion    0   16    0    0   29    0    0    0    45
     Meglič Jaka              I  mlad    0    0    0   45    0    0    0    0    45
 17. Skuhala Luka                mlad   40    0    0    0    0    0    0    0    40
     Farič Niko                  pion    0   40    0    0    0    0    0    0    40
     Kukovec Tadej               pion    0    0    0    0    0    0   40    0    40
 20. Kocsis Akos              I  pion    0   36    0    0    0    0    0    0    36
     Kumin Jure             III  pion    0    0    0   36    0    0    0    0    36
 22. Režonja Rok                 pion    0    7    0    0    0    0    0   26    33
 23. Hergotic Mihael             mlad   32    0    0    0    0    0    0    0    32
     Nemeth Huba              I  pion    0    0   32    0    0    0    0    0    32
 25. Kocar Jaka                  pion   29    0    0    0    0    0    0    0    29
     Kocsis Viktor            I  pion    0   29    0    0    0    0    0    0    29
     Kelemen Tian                pion    0    0    0   29    0    0    0    0    29
     Kumin Eva                   pion    0    0    0   29    0    0    0    0    29
 29. Koša Timi                   pion    0    0    0   24    0    0    0    0    24
 30. LencekKranjec Dani          pion   22    0    0    0    0    0    0    0    22
 31. Lukac Alina                 pion   21    0    0    0    0    0    0    0    21
     Novak Jure                  pion    0   21    0    0    0    0    0    0    21
 33. Slana Dušan                 pion    0   20    0    0    0    0    0    0    20
 34. Lukač Ema              III  pion   19    0    0    0    0    0    0    0    19
     Žibret Jan                  pion    0   19    0    0    0    0    0    0    19
 36. Pergar Lovro                pion   18    0    0    0    0    0    0    0    18
 37. Casar Izidor                pion   17    0    0    0    0    0    0    0    17
     Kralj Jaka                  pion    0   17    0    0    0    0    0    0    17
 39. Golob Tine                  pion   16    0    0    0    0    0    0    0    16
 40. Borovnjak Franc             pion    0   15    0    0    0    0    0    0    15
 41. Papič Žiga                  pion    0   14    0    0    0    0    0    0    14
 42. Koczis Nora              I  pion    0   12    0    0    0    0    0    0    12
 43. Horvat Ronaldo              pion    0   11    0    0    0    0    0    0    11
 44. Titan Grega                 pion    0   10    0    0    0    0    0    0    10
 45. Narat Gabriela         III  pion    0    9    0    0    0    0    0    0     9
 46. Černečit Enej               pion    0    8    0    0    0    0    0    0     8

Opomba:  1. Murska Sobota 13.12.2017        2. Bakovci 21.1.2018               3. Puconci 4.2.2018               
         4. Cernelavci 16.2.2018            5. Doklezovje 11.3.2018            6. Lipa 8.4.2018                  
         7. Janzev Vrh 22.4.2018            8. Izakovci 13.5.2018