www.sahist.si


Aktualno


                    Delavske športne igre 2018 jesenski del
                             Novo mesto, 23.10.2018

Končno stanje
                        Tit  ELO LRat                    Točke MBuch  Buch W-We
  1. Dančulovič Jovica    I      2021  Revoz                 7.5  41.0  52.5  3.01
                             1B14 1W28 =B2  1W7  =B4  1B15 1W3  1W10 =B9 
  2. Rudman Robert       MK 2193 2276  Pedagogi              7.5  39.5  51.5  0.46
                             1W25 1B26 =W1  1B16 0W3  1B13 1B10 1W4  1B7 
  3. Železnik Alojz      MK      2214  Pedagogi              6.5  40.0  52.0 -0.52
                             1B20 1W17 1B8  0W10 1B2  1W22 0B1  =W11 1B14
  4. Pucelj Jože         MK      2107  Krka, tov. zdravil    6.5  38.5  49.5  0.42
                             1W36 0B15 1W12 1B29 =W1  1B16 1W6  0B2  1B10
  5. Luzar Emil          MK 1993 2174  Amplexor Adriatic     6.5  37.5  48.0 -0.19
                             1B24 1W22 1B15 0W6  1B17 =W10 0B7  1W8  1B11
  6. Stokanovič Marjan   II 1903 2099  DU Novo mesto           6  39.0  50.0  0.13
                             1W21 1B23 1W18 1B5  0B10 1W8  0B4  0W7  1W15
  7. Lužar Borut         MK 1947 2193  Pedagogi                6  39.0  49.5 -0.68
                             1W30 1B11 0W16 0B1  1W24 1B37 1W5  1B6  0W2 
  8. Lendero Peter        I      1999  Krka, tov. zdravil      6  36.5  46.0  0.79
                             1W35 1B37 0W3  1B23 1W11 0B6  1W15 0B5  1W16
  9. Šetina Željko       II 1656 1964  DU Novo mesto           6  34.5  46.0 -0.82
                             1W19 0B27 1W25 1B28 0W15 =B12 1W13 1B21 =W1 
 10. Brgan Niko             1847 2105  Adria Mobil           5.5  41.0  52.5  0.18
                             1B32 1W29 1B27 1B3  1W6  =B5  0W2  0B1  0W4 
 11. Jakobčič Andrej     II 1748 1900  Pedagogi              5.5  35.5  44.0  0.94
                             1B44 0W7  1B32 1W27 0B8  1W30 1B17 =B3  0W5 
 12. Blatnik Ladislav            1728  DU Novo mesto         5.5  33.5  43.0  1.07
                             1W41 0B16 0B4  1W19 1B38 =W9  0B14 1W24 1B22
 13. Cetina Davor                1735  Krka, tov. zdravil    5.5  33.0  43.5  1.23
                             0W18 1B34 =W19 1B26 1W29 0W2  0B9  1B37 1W23
 14. Vardič Ivan                 1593  Revoz                 5.5  33.0  43.5  2.55
                             0W1  1B40 0B29 1W42 =W25 1B20 1W12 1B23 0W3 
 15. Kregulj Andrej         1687 1870  TPV                     5  41.0  51.5  1.17
                             1B42 1W4  0W5  1B18 1B9  0W1  0B8  1W17 0B6 
 16. Bedič Slavko        MK 1832 1965  Revoz                   5  36.5  48.0 -0.01
                             1B31 1W12 1B7  0W2  0B22 0W4  1B30 1W28 0B8 
 17. Plavec Jože        III 1649 1903  Pedagogi                5  34.5  44.0 -0.10
                             1W34 0B3  1W30 1B37 0W5  1B18 0W11 0B15 1W26
 18. Prudič Bojan                1000  DU Mali Slatnik         5  33.5  43.5  4.28
                             1B13 1W20 0B6  0W15 1B19 0W17 0B28 1W31 1B30
 19. Mirtek Rok                  1541  Krka, tov. zdravil      5  31.5  40.5  1.24
                             0B9  1W43 =B13 0B12 0W18 1W33 =B36 1W29 1B27
 20. Hrovatič Miha      III 1375 1703  DU Mali Slatnik         5  30.0  37.5 -0.65
                             0W3  0B18 1W45 1B34 0W23 0W14 1B33 1W38 1B32
 21. Cekuta Milan                1601  URSA Slovenija          5  28.5  36.5  1.92
                             0B6  1W39 0B22 1W44 0B27 1W38 1B29 0W9  1B28
 22. Lubej Ivan          II 1642 1882  DU Novo mesto         4.5  35.5  46.0 -0.39
                             1W33 0B5  1W21 1B24 1W16 0B3  0W23 =B26 0W12
 23. Rudman Miran           1553 1801  Krka, tov. zdravil    4.5  34.5  43.5 -0.51
                             1B39 0W6  1B31 0W8  1B20 =W27 1B22 0W14 0B13
 24. Plut Ivan                   1694  Zavod za gozdove      4.5  33.0  42.5  1.06
                             0W5  1B33 1W26 0W22 0B7  1B34 1W37 0B12 =W25
 25. Dobrovoljc Andrej  III 1468 1712  3AD Informatika       4.5  32.0  42.5  0.11
                             0B2  1W38 0B9  1W35 =B14 0W28 1B32 =W27 =B24
 26. Škerlj Tone          I 1750 1941  DU Novo mesto         4.5  30.5  40.0 -1.83
                             1B38 0W2  0B24 0W13 1B44 1W31 1B27 =W22 0B17
 27. Vrabec Damijan     III      1734  Krka, tov. zdravil      4  34.5  43.5 -0.11
                             1B43 1W9  0W10 0B11 1W21 =B23 0W26 =B25 0W19
 28. Koncilija Tomaž    III      1764  Pedagogi                4  33.5  44.0 -1.05
                             1W40 0B1  1W35 0W9  0B30 1B25 1W18 0B16 0W21
 29. Horvat Božidar         1286 1807  Pošta                   4  33.5  41.0 -1.79
                             1W45 0B10 1W14 0W4  0B13 1B35 0W21 0B19 1W40
 30. Zagorec Jože                1702  Revoz                   4  31.5  39.5 -0.27
                             0B7  1W44 0B17 1W31 1W28 0B11 0W16 1B39 0W18
 31. Jankovič Ostoja             1583  URSA Slovenija          4  28.0  36.0 -0.50
                             0W16 1B41 0W23 0B30 1W40 0B26 1W34 0B18 1W39
 32. Lipaj Tone                  1620  Zavod za gozdove        4  28.0  34.5 -0.29
                             0W10 1B45 0W11 1B33 0W37 1B41 0W25 1B40 0W20
 33. Kecman Miloš                1500  Zavod za gozdove        4  27.5  33.5  0.72
                             0B22 0W24 1B43 0W32 1W36 0B19 0W20 1B45 1W37
 34. Šeničar Marjan              1514  DU Mali Slatnik         4  27.5  33.0  0.21
                             0B17 0W13 1B46 0W20 1B42 0W24 0B31 1W43 1B38
 35. Kraševec Erik               1591  URSA Slovenija          4  23.0  29.0 -0.26
                             0B8  1W46 0B28 0B25 1W45 0W29 0B39 1W36 1B41
 36. Mlekuž Matjaž      III      1661  Amplexor Adriatic     3.5  24.0  30.5 -2.21
                             0B4  0W42 1B39 0W38 0B33 1W44 =W19 0B35 1W46
 37. Plut Peter          IV      1752  Amplexor Adriatic       3  32.0  38.0 -1.86
                             1B46 0W8  1B42 0W17 1B32 0W7  0B24 0W13 0B33
 38. Dragan Franc                1528  DU Mali Slatnik         3  29.5  38.0 -0.60
                             0W26 0B25 1W40 1B36 0W12 0B21 1W41 0B20 0W34
 39. Zorc Tomaž                  1482  Amplexor Adriatic       3  26.0  32.0 -1.00
                             0W23 0B21 0W36 0B41 1W43 1B45 1W35 0W30 0B31
 40. Colarič Matic               1460  Policija                3  25.0  32.5 -0.42
                             0B28 0W14 0B38 1W43 0B31 1W42 1B44 0W32 0B29
 41. Škrinjar Denis              1000  Adria Mobil             3  23.0  28.5  2.28
                             0B12 0W31 0B44 1W39 1B46 0W32 0B38 1W42 0W35
 42. Bahor Antonija              1489  Policija                3  22.5  28.0 -0.94
                             0W15 1B36 0W37 0B14 0W34 0B40 1W46 0B41 1W45
 43. Vilič Sašo                  1000  Zavod za gozdove        3  21.0  26.0  2.28
                             0W27 0B19 0W33 0B40 0B39 1W46 1W45 0B34 1B44
 44. Dragan Peter                1500  Adria Mobil             2  26.0  31.5 -2.08
                             0W11 0B30 1W41 0B21 0W26 0B36 0W40 1B46 0W43
 45. Grmaš Branko                1487  Adria Mobil             1  25.0  30.0 -3.05
                             0B29 0W32 0B20 1W46 0B35 0W39 0B43 0W33 0B42
 46. Hudoklin Miha               1408  Adria Mobil             0  21.5  26.5 -3.92
                             0W37 0B35 0W34 0B45 0W41 0B43 0B42 0W44 0B36
Arbiter: Ambrož Čopi
WinSvicar verzija 4.01.02 
Lastnik: SD KRKA Novo mesto
Novo mesto, Slovenija, 23.10.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 7 minut + 3 sek/potezo Datoteka: C:	urnirNM18DSIJNM18DSIJ