www.sahist.si


Aktualno


                   Dolenjska kad. liga 2018/19   1. turnir C
                             Novo mesto, 26.10.2018

Končno stanje
                        Tit  ELO LRat                      Točke Buch1  Buch W-We
  1. Urbanč Ana         WII 1717 2039  ŠC Krško Sevnica          6  26.5  29.5  0.50
                             1W14 1B4  0W2  1B13 1W7  1B3  1W6 
  2. Pajek Tjaša        WII 1460 1819  Mirna                     5  27.5  29.5  2.03
                             1B15 1W20 1B1  1W6  =B3  =W8  0B5 
  3. Rožmanec Pia        IV 1328 1900  Blanca                    5  27.0  29.5  0.95
                             1W19 1B13 1W5  =B10 =W2  0W1  1B8 
  4. Kobe Matic          II 1309 1845  SEŠTG ŠC Novo mesto       5  26.0  29.0  0.72
                             1B12 0W1  =B8  1W16 1B9  =W6  1B7 
  5. Bizjak Anej         II 1638 2055  J. Dalmatina Krško        5  25.0  27.0 -0.74
                             1B17 1W9  0B3  1W20 0B6  1W11 1W2 
  6. Janko Marko         II 1602 1942  SEŠTG ŠC Novo mesto     4.5  29.0  32.0 -0.07
                             1W16 1B10 1W7  0B2  1W5  =B4  0B1 
  7. Kocjan Lukas                1542  Bizeljsko                 4  26.5  29.5  2.41
                             1B8  1W17 0B6  1W9  0B1  1B13 0W4 
  8. Radej Filip        III 1106 1780  J. Dalmatina Krško        4  26.0  26.0  0.30
                             0W7  1B22 =W4  1B14 1W10 =B2  0W3 
  9. Kastrevec Andrej   III 1229 1760  SEŠTG ŠC Novo mesto       4  23.0  23.0  0.37
                             1W22 0B5  1W14 0B7  0W4  1B15 1W13
 10. Knavs Peter        III 1133 1786  Zbora odp. Kočevje        4  22.5  23.5 -0.07
                             1B21 0W6  1B16 =W3  0B8  1W19 =B11
 11. Lazukin Jure                1572  Metlika                 3.5  21.5  23.5  1.13
                             0B20 0W15 1B12 1W17 1B18 0B5  =W10
 12. Knoll Nina         WII 1049 1691  Gimnazija Novo mesto    3.5  20.5  20.5 -0.56
                             0W4  0B14 0W11 1B22 1W16 =B17 1W18
 13. Fink Maj           III 1116 1671  Šmihel Novo mesto         3  25.0  27.0  0.11
                             1B18 0W3  1B15 0W1  1B20 0W7  0B9 
 14. Bevc Taraniš Tin    II 1105 1770  Center Novo mesto         3  23.0  24.0 -0.63
                             0B1  1W12 0B9  0W8  0B15 1W21 1B19
 15. Šertelj Kiani Nia  III 1086 1730  Ob Rinži Kočevje          3  21.0  22.0 -0.76
                             0W2  1B11 0W13 0B19 1W14 0W9  1B21
 16. Knavs Ana          III 1094 1515  Zbora odp. Kočevje        3  20.0  20.0  1.37
                             0B6  1W21 0W10 0B4  0B12 1W22 1B20
 17. Bizjak Alja        III 1102 1514  J. Dalmatina Krško        3  19.5  19.5  0.81
                             0W5  0B7  1W21 0B11 =W19 =W12 1B22
 18. Krajačič Luka               1560  Metlika                   3  15.5  15.5  0.41
                             0W13 0B19 1W22 1B21 0W11 1W20 0B12
 19. Potočar Nika       III 1058 1725  Dolenjske Toplice       2.5  21.0  23.0 -1.14
                             0B3  1W18 0B20 1W15 =B17 0B10 0W14
 20. Zaletelj Matej         1123 1700  Žužemberk                 2  22.5  25.0 -1.56
                             1W11 0B2  1W19 0B5  0W13 0B18 0W16
 21. Pavičevič Aleksa            1596  Grm Novo mesto            1  19.0  19.0 -2.06
                             0W10 0B16 0B17 0W18 1W22 0B14 0W15
 22. Knoll Marko                 1631  Grm Novo mesto            0  20.5  21.5 -3.52
                             0B9  0W8  0B18 0W12 0B21 0B16 0W17
Arbiter: Ambrož Čopi
WinSvicar verzija 4.01.02 
Lastnik: SD KRKA Novo mesto
Novo mesto, Slovenija, 26.10.2018, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 minut + 5 sek/potezo Datoteka: C:	urnirDKL19T1CDKL19T1C