www.sahist.si

Rezultati
Aktualno

Iskalnik
Leto:

Kraj:

Panoga:
Standardni šah
Pospešeni šah
Hitropotezni šah
Vrsta tekmovanja:
FIDE/ECU
Državna prvenstva
Ostalo

Začetek Konec Ime turnirja Kraj Panoga Rang
22.11.19 22.11.19 Turnir OŠ Koper 3 Koper
20.11.19 20.11.19 Sredin Val 9 Koper
20.11.19 20.11.19 Medobčinsko tekmovanje - U9 Spodnja Polskava
20.11.19 20.11.19 Medobčinsko tekmovanje U12 Spodnja Polskava
20.11.19 20.11.19 Medobčinsko tekmovanje U15 Spodnja Polskava
14.09.19 16.11.19 III. liga vzhod Zgornja Polskava, Slovenske Konjice
16.11.19 16.11.19 Hitropotezni turnir Slovenske Konjice
15.11.19 15.11.19 2. turnir Dolenjsko kadetske lige 2019/20 turnir A Kočevje
15.11.19 15.11.19 2. turnir Dolenjsko kadetske lige 2019/20 turnir B Kočevje
15.11.19 15.11.19 2. turnir Dolenjsko kadetske lige 2019/20 turnir C Kočevje
02.11.19 12.11.19 First Saturday GM, IM section Budapest Standardni šah
02.11.19 12.11.19 First Saturday FM section Budapest Standardni šah
30.11.-1 10.11.19 Hitropotezni nedeljski Trbovlje
09.11.19 09.11.19 13. šahovski cikel Slovenskih železnic (9. turnir) Ljubljana Pospešeni šah
08.11.19 08.11.19 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 7/2019 Novo mesto
07.11.19 07.11.19 Mesečni ciklus hitropotezni 5min - november 2019 Jesenice
06.11.19 06.11.19 Sredin Val 8a Koper
05.11.19 05.11.19 GT 2019 hitropotezno - 10/10 Maribor, Bar Naomi
05.11.19 05.11.19 12. turnir Ciklus Kranj 2019 Kranj
31.10.19 03.11.19 Zlatni otok Krk Malinska Standardni šah
30.10.19 30.10.19 7 Sredin Val september 2019 Koper
29.10.19 29.10.19 Redni ciklus hitropotezni OKTOBER Zagorje ob Savi
26.10.19 26.10.19 Območno invalidsko ekipno prvenstvo Radlje ob Dravi
25.10.19 25.10.19 Turnir OŠ Koper 2 Koper
25.10.19 25.10.19 1.turnir Dolenjske kadetske lige 2019/20 Trebnje
25.10.19 25.10.19 ŠD Šentjur hitropotezni oktober 2019 Športni park Šentjur
24.10.19 24.10.19 Mesečni ciklus hitropotezni 10min-okt.upokojenci Jesenice
22.10.19 24.10.19 32. prvenstvo Pomurja v pospešenem šahu 2019 Murska Sobota
23.10.19 23.10.19 6 Sredin Val september 2019 Koper
23.10.19 23.10.19 Celjski ciklus mladih oktober Celje
22.10.19 22.10.19 5 - minutni ciklus cuger OKTOBER Zagorje ob Savi
20.10.19 20.10.19 Nedeljski turnir - oktober Trbovlje
19.10.19 19.10.19 24. ženski međunarodni open uz Dan općine Ravna Gora Ravna Gora Pospešeni šah
19.10.19 19.10.19 1. šahovski turnir PVD Sever za Pomurje Murska Sobota
19.10.19 19.10.19 1. šahovski turnir PVD Sever za Pomurje - posamično Murska Sobota
17.10.19 17.10.19 Mesečni ciklus hitropotezni 10min-oktober2019 Jesenice
16.10.19 16.10.19 Sredin Val 5 Koper
05.10.19 15.10.19 First Saturday GM, IM section Budapest Standardni šah
05.10.19 15.10.19 First Saturday FM section Budapest Standardni šah
15.10.19 15.10.19 5 - minutni ciklus OKTOBER Zagorje ob Savi
15.10.19 15.10.19 Delavske športne igre Novo mesto jesen 2019 Novo mesto
12.10.19 12.10.19 13. šahovski cikel Slovenskih železnic (8. turnir) Ljubljana Pospešeni šah
12.10.19 12.10.19 8. MEMORIAL JANEZA SMOLETA RADOVLJICA
11.10.19 11.10.19 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 9/2019 Novo mesto
09.10.19 09.10.19 4 Sredin Val september 2019 Koper
05.10.19 05.10.19 Jubilejni Maribor Open Maribor, Narodni dom
05.10.19 05.10.19 7. Posočni mesečni turnir - oktober 2019 Tolmin
03.10.19 03.10.19 Mesečni ciklus hitropotezni 5min-oktober Jesenice
02.10.19 02.10.19 Redni ciklus cuger OKTOBER Zagorje ob Savi
02.10.19 02.10.19 3 Sredin Val september2019 Koper
27.09.19 27.09.19 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 6/2019 Novo mesto
27.09.19 27.09.19 Turnir OŠ Koper 1 Koper
26.09.19 26.09.19 Mesečni hitropotezni 10min-upokojenci september Jesenice
24.09.19 24.09.19 GT 2019 - hitropotezno 7/10 Maribor, Gostilna Tabor
21.09.19 21.09.19 13. šahovski cikel Slovenskih železnic (7. turnir) Ljubljana Pospešeni šah
07.09.19 17.09.19 First Saturday GM, IM section Budapest Standardni šah
07.09.19 17.09.19 First Saturday FM section Budapest Standardni šah
17.09.19 17.09.19 Državno ekipno prvenstvo ZDUS 2019 Mirna
17.09.19 17.09.19 5 - minutni ciklus SEPTEMBER Zagorje ob Savi
13.09.19 13.09.19 Jesenska srečanja na Prevaljah, 15. Duftov memorial Prevalje
13.09.19 13.09.19 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 5/2019 Novo mesto
11.09.19 11.09.19 Turnir najmlajših za mesec september Murska Sobota
10.09.19 10.09.19 Redni ciklus pospeseni SEPTEMBER Zagorje ob Savi
07.09.19 07.09.19 1. Puntarski turnir Tolmin 2019 Tolmin
05.09.19 05.09.19 Ciklus mesečni hitropotezni 5min-september2019 Jesenice
03.09.19 03.09.19 Redni ciklus cuger SEPTEMBER Zagorje ob Savi
01.09.19 01.09.19 18. Pozničev memorial Zagorje ob Savi
01.09.19 01.09.19 Radolško poletje 2019 Radovljica
27.08.19 31.08.19 28. državna liga mladincev in mladink za leto 2019 Terme Dobrna Standardni šah Državno prvenstvo
25.08.19 25.08.19 Tekmovanje v šahu za pokal KS Šentilj pri Velenju Šentilj pri Velenju
22.08.19 22.08.19 3. Memorial Franca Rudolfa Maribor, Gostilna Tabor
18.08.19 18.08.19 1. Pokal Mariborskega otoka Kopališče Mariborski otok
03.08.19 13.08.19 First Saturday GM, IM section Budapest Standardni šah
03.08.19 13.08.19 First Saturday FM section Budapest Standardni šah
01.08.19 12.08.19 European Youth Chess Championship 2019 Bratislava Standardni šah Kontinentalno prvens
10.08.19 10.08.19 3. mladinski šahovski turnir HMELJKO Braslovče
11.07.19 24.07.19 Riga Grand Prix 2019 Riga Standardni šah Svetovno prvenstvo
19.07.19 19.07.19 Mednarodni dan šaha člani Gradišče
09.07.19 15.07.19 3rd World Junior Chess Championship for the Disabled 2019 Cherry Hill, New Jersey Svetovno prvenstvo
12.07.19 14.07.19 Bergamo chess open 2019 Bergamo Standardni šah
29.06.19 29.06.19 14. mednarodni turnir Kolpa 2019 Stari trg ob Kolpi
28.06.19 28.06.19 Junijski hitropotezni turnir ŠD Šentjur 2019 Športni park Šentjur
16.06.19 23.06.19 Srebrno jezero Srebrno jezero, Veliko Gradište Standardni šah
21.06.19 21.06.19 Ciklus mesečni hitropotezni 10min UPOKOJENCI - junij 2019 Jesenice
20.06.19 20.06.19 Ciklus mesečni hitropotezni 10min - junij 2019 Jesenice
19.06.19 19.06.19 Zaključni turnir najmlajših ŠD Radenska Pomgrad, junij 2019 Murska Sobota
18.06.19 18.06.19 pozeg Fram
16.06.19 16.06.19 Turnir za pokal župana občine Trebnje 2019 Blato pri Trebnjem
14.06.19 14.06.19 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 7/2019 Novo mesto
13.06.19 13.06.19 Ciklus mesečni pospešeni 15min - junij 2019 Jesenice
09.06.19 09.06.19 Zaključni konectedenski turnir ŠD Radenske Pomgrad Krog
30.05.19 09.06.19 European School Chess Championship 2019 Mamaia Standardni šah Kontinentalno prvens
25.11.18 09.06.19 Točkovanje konectedenskih turnirjev Radenske Pomgrad - Sezona 2018/2019 Prekmurje
09.06.19 09.06.19 Zaključni (9.) konectedenski hitropotezni turnir - sezona 2018/19 Krog
09.06.19 09.06.19 Nagrada Broda 2019 Krog
07.06.19 08.06.19 Dani Sv, Vida Rijeka Standardni šah
06.06.19 06.06.19 Ciklus mesečni hitropotezni 5min - junij 2019 Jesenice
31.05.19 02.06.19 Open mladih Kastav Kastav Standardni šah
01.06.19 01.06.19 Ekipno državno prvenstvo do 12 let za leto 2019 Nova Gorica Pospešeni šah Državno prvenstvo
01.06.19 01.06.19 13. šahovski cikel Slovenskih železnic (6. turnir) Ljubljana Pospešeni šah
01.06.19 01.06.19 Pokal Šentjanž 2019 - Dekleta ŠENTJANŽ
01.06.19 01.06.19 POKAL ŠENTJANŽ 2019 ŠENTJANŽ
01.06.19 01.06.19 Turnir ob prazniku občine Šentrupert Šentrupert
31.05.19 31.05.19 Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 6/2019 Novo mesto
30.05.19 30.05.19 Mesečni hitropotezni 10min-UPOKOJENCI - maj 2019 Jesenice
24.05.19 26.05.19 Kadetska liga 2019 Nova Gorica Pospešeni šah Državno prvenstvo
23.05.19 26.05.19 Kvalitet junior chess festival 2019 - A (ELO<2200) Skopje Standardni šah
23.05.19 26.05.19 Kvalitet junior chess festival 2019 - B (ELO<1600) Skopje Standardni šah
23.05.19 23.05.19 Ciklus mesečni hitropotezni 10min - maj 2019 Jesenice
18.05.19 19.05.19 1. ženska liga 2019 Murska Sobota Pospešeni šah Državno prvenstvo
18.05.19 18.05.19 II. olimpiada krajevnih skupnosti Novega mesta Novo mesto
17.05.19 17.05.19 Hitropotezni turnir ŠD KKRA NM 5/2019 Novo mesto
17.05.19 17.05.19 ŠKBranik-1919-2019-VIP Maribor-Goodtimers
16.05.19 16.05.19 Ciklus mesečni pospešeni 15min - maj 2019 Jesenice
11.05.19 11.05.19 13. šahovski cikel Slovenskih železnic (5. turnir) Ljubljana Pospešeni šah
26.04.19 26.04.19 Aprilski hitropotezni turnir ŠD Šentjur Športni park Šentjur
15.04.19 25.04.19 World Senior Team Championships 50+ & 65+ Rhodes, Greece Standardni šah Svetovno prvenstvo
25.04.19 25.04.19 Hitropotezni mesečni upokojenci 10min - april 2019 Jesenice
24.04.19 24.04.19 Dolenjsko prvenstvo OŠ 2018/19 NAJMLAJŠE UČENKE Novo mesto
24.04.19 24.04.19 Dolenjsko prvenstvo OŠ 2018/19 NAJMLAJŠI UČENCI Novo mesto
10.04.19 23.04.19 European Women's Chess Championship 2019 Antalya Standardni šah Kontinentalno prvens
20.04.19 20.04.19 13. šahovski cikel Slovenskih železnic (4. turnir) Ljubljana Pospešeni šah
18.04.19 18.04.19 Hitropotezni mesečni 10min - april 2019 Jesenice
05.04.19 15.04.19 European Senior Chess Championship 2019 Rhodes Standardni šah Kontinentalno prvens
05.04.19 15.04.19 European Amateur Chess Championship 2019 Rhodes Standardni šah Kontinentalno prvens
05.04.19 15.04.19 Amatersko Evropsko prvenstv Rhodos
14.04.19 14.04.19 Osnovnošolsko ekipno državno prvenstvo 2018/2019 do 12 let Šmarje - Sap Pospešeni šah Državno prvenstvo
12.04.19 14.04.19 Pokal Slovenije 2019 Dobrna Standardni šah Državno prvenstvo
14.04.19 14.04.19 7. konectedenski turnir Radenska - Pomgrad 2019 Janžev Vrh, 9252 Radenci
13.04.19 13.04.19 Osnovnošolsko posamično državno prvenstvo 2018/2019 do 9 let Šmarje - Sap Pospešeni šah Državno prvenstvo
11.04.19 11.04.19 Mesečni ciklus pospešeni 15min - april 2019 Jesenice
05.04.19 05.04.19 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 4-2019 Novo mesto
04.04.19 04.04.19 Hitropotezni mesečni 5min - april 2019 Jesenice
30.03.19 01.04.19 Youth chess tournament "Naum Naumovski - Borche" 2019 Skopje Standardni šah
30.03.19 30.03.19 3. mladinski turnir v šahu - HOOD Ljubljana open Ljubljana
17.03.19 30.03.19 European Individual Chess Championship 2019 Skopja Standardni šah Kontinentalno prvens
17.03.19 30.03.19 Evropsko posamično prvenstvo Skopje
29.03.19 29.03.19 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 4-2019 Novo mesto
28.03.19 28.03.19 Hitropotezni 10min turnir upokojencev - marec2019 Jesenice
23.03.19 23.03.19 6. memorial Vesne Rožič in 17. mladinski šahovski turnir Ig 2019 Ig Pospešeni šah
23.03.19 23.03.19 13. šahovski cikel Slovenskih železnic (3. turnir) Ljubljana Pospešeni šah
21.03.19 21.03.19 Hirtopotezni mesečni 10min - marec 2019 Jesenice
20.03.19 20.03.19 Delavske športne igre 2019 - spomladanski del Novo mesto
15.03.19 15.03.19 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 3/2019 Novo mesto
03.03.19 14.03.19 World Team Championship 2019 Standardni šah Svetovno prvenstvo
14.03.19 14.03.19 Pospešeni mesečni turnir 15min - marec 2019 Jesenice
09.03.19 09.03.19 Šahovski turnir Šentilj pri Velenju - 1 marec 2019 Šentilj pri Velenju
08.03.19 08.03.19 Šahovski turnir Šentilj pri Velenju 1 marec 2019 Šentilj pri Velenju
07.03.19 07.03.19 Osnovnošolsko ekipno prvenstvo Grosuplje 2018/19 OŠ Šmarje - Sap
07.03.19 07.03.19 Hitropotezni turnir 5min - marec 2019 Jesenice
07.03.19 07.03.19 12.odprti šahovski turnir posameznikov 3 2019 Idrija
01.03.19 01.03.19 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 3/2019 Novo mesto
28.02.19 28.02.19 Ciklus hitropotezni 10min 2019 februar-UPOKOJENCI Jesenice
21.02.19 21.02.19 Ciklus hitropotezni 10min - februar 2019 Jesenice
17.02.19 17.02.19 Konec tedenski kadetski 1Puconci 2019 Puconci
15.02.19 15.02.19 Področno osnovnošolsko ekipno prvenstvo Pomurja F12 Murska Sobota
15.02.19 15.02.19 Področno ekipno osnovnošolsko prvenstvo Pomurja F15 Murska Sobota
15.02.19 15.02.19 Področno ekipno osnovnošolsko prvenstvo Pomurja D9, D12, D15 Murska Sobota
15.02.19 15.02.19 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 2/2019 Novo mesto
15.02.19 15.02.19 Področno ekipno osnovnošolsko prvenstvo Pomurja 2019-F15PEOPP-2019-F15
15.02.19 15.02.19 Področno osnovnošolsko ekipno prvenstvo Pomurja 2019-F12Murska Sobota
15.02.19 15.02.19 Področno osnovno šolsko ekipno prvenstvo Pomurja 2019-F9Murska Sobota
13.02.19 13.02.19 OŠ Koroško Ekipno F15 Slovenj Gradec
13.02.19 13.02.19 OŠ Koroško ekipno - F12 2019 EF122019
13.02.19 13.02.19 OŠ Koroško ekipno - F9 Slovenj Gradec
13.02.19 13.02.19 OŠ Koroško ekipno - D15 2019 Slovenj Gradec
13.02.19 13.02.19 OŠ Koroško ekipno - D12 Slovenj Gradec
13.02.19 13.02.19 OŠ Koroško ekipno - D9 2019 Slovenj Gradec
05.02.19 05.02.19 Hitropotezni klubski turnir februar Trbovlje
03.02.19 03.02.19 fram mladi Fram
02.02.19 02.02.19 Območno tekmovanje invalidov šah-ženske Rakičan
01.02.19 01.02.19 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 2/2019 Novo mesto
19.01.19 19.01.19 Posamično regijsko prvenstvo Pomurja 2019 Murska Sobota
18.01.19 18.01.19 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 1/2019 Novo mesto
04.01.19 04.01.19 Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto 1/2019 Novo mesto
25.12.18 29.12.18 Terme KRKA open 2018 in Absolutno mladinsko DP do 20 let Otočec Standardni šah Državno prvenstvo
29.12.18 29.12.18 ŠKBranik-VIP Maribor Tezno
25.12.18 29.12.18 Terme Krka OPEN 2018 Otočec
26.12.18 26.12.18 Ljubljana Chess Festival Ljubljana, Bravničarjeva 13
22.12.18 22.12.18 2. srečanje ICP - Goriška Deskle
21.12.18 21.12.18 Novoletni hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 2018 Novo mesto
02.11.18 16.12.18 Državna članska liga Ljubljana, Celje, Ljubljana
15.12.18 15.12.18 Področno posamično OŠ prvenstvo Gornja Radgona
15.12.18 15.12.18 Dolenjsko posamično OŠ prvenstvo 2018/19 Mirna Peč
11.12.18 11.12.18 3. ŠAH TURNIR DU VESELI DECEMBER 2018 RADOVLJICA
11.12.18 11.12.18 Osnovnošolsko posamično prvenstvo Grosuplje 2018/19 Šmarje - Sap
09.12.18 10.12.18 FIDE mladinski turnir Tropovci 2018 Tropovci
09.12.18 09.12.18 MITROVDANSKI ŠAHOVSKI TURNIR 2018 RADOVLJICA
05.12.18 09.12.18 Evropsko prvenstvo v pospešenem in hitropoteznem šahu Skopje Pospešeni šah Kontinentalno prvens
15.09.18 08.12.18 2. članska liga - vzhod gostovanja Standardni šah Državno prvenstvo
08.12.18 08.12.18 37. Božično novoletni Litija
04.12.18 04.12.18 Posamično regijsko PC Domžale - dekleta do 12 Rodica
04.12.18 04.12.18 Posamično regijsko PC Domžale - fantje do 12 Rodica
04.12.18 04.12.18 Posamično regijsko OŠ PC Domžale - fantje in dekleta do 15 Rodica
04.12.18 04.12.18 Novomeško posamično OŠ prvenstvo 2018/19 Novo mesto
24.11.18 03.12.18 Mladinska olimpiada Manavgat-Antalya Standardni šah Svetovno prvenstvo
30.11.18 30.11.18 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 8/2018 Novo mesto
29.11.18 29.11.18 Medobčinsko tekmovanje U9 Spodnja Polskava
29.11.18 29.11.18 Medobčinsko tekmovanje U15 Spodnja Polskava
29.11.18 29.11.18 Medobčinsko tekmovanje U12 Spodnja Polskava
29.11.18 29.11.18 Univerzitetno državno prvenstvo 2018/2019 Ljubljana
09.11.18 28.11.18 Dvoboj za svetovnega prvaka - V ŽIVO London Standardni šah Svetovno prvenstvo
09.11.18 25.11.18 2. članska liga - zahod Komenda Standardni šah Državno prvenstvo
25.11.18 25.11.18 Slovenija šahira-7.memorialni turnir Murska Sobota
25.11.18 25.11.18 7.memorialni turnir-mladi Murska Sobota
24.11.18 24.11.18 3. liga vzhod 2018 - hitropotezni Slovenske Konjice
28.09.18 24.11.18 3. liga vzhod 2018 Zgornja Polskava
01.11.18 23.11.18 Svetovni pokal - ženske Khanty Mansiysk
23.11.18 23.11.18 SLOVENIJA ŠAHIRA 2018 TROPOVCI Tropovci
22.11.18 22.11.18 ŠKBranik-redni9-2018 Maribor
19.11.18 19.11.18 ŠKBranik-jzc8-2018 Maribor
16.11.18 18.11.18 Državno prvenstvo v pospešenem šahu za mladince, mladinke, kadete in kadetinje Murska Sobota
03.11.18 16.11.18 Svetovno prvenstvo do 8, 12 in 14 let Santiago de Compostela Standardni šah Svetovno prvenstvo
12.11.18 12.11.18 ŠKBranik-jesenskozimskiciklus7-2018 Murska Sobota
28.09.18 11.11.18 1. članska liga vzhod gostovanja Standardni šah Državno prvenstvo
09.11.18 09.11.18 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 7/2018 Novo mesto
07.11.18 07.11.18 Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 18/2018 Kranj
07.11.18 07.11.18 21.Martinov šahovski turnir Murska Sobota
05.11.18 05.11.18 ŠKBranik-jesenskozimskiciklus6-2018 Maribor-Naomi bar
19.10.18 01.11.18 Svetovno prvenstvo do 14, 16 in 18 let Halkidiki Standardni šah Svetovno prvenstvo
28.09.18 28.10.18 1. članska liga - zahod Komenda Standardni šah Državno prvenstvo
26.10.18 26.10.18 Dolenjska kad. liga 2018/19 1. turnir C Novo mesto
26.10.18 26.10.18 Dolenjska kadetska liga 2018/19 Turnir 1B Novo mesto
26.10.18 26.10.18 Dolenjska kadetska liga 2018/19 Turnir 1A Novo mesto
26.10.18 26.10.18 Krompirjev odprti pospešeni turnir Tropovci
24.10.18 24.10.18 Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 2018 Kranj
23.10.18 23.10.18 Delavske športne igre 2018 jesenski del Novo mesto
22.10.18 22.10.18 ŠKBranik-jesenskozimskiciklus5-2018 Maribor-Naomi bar
19.10.18 19.10.18 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 9/2018 Novo mesto
11.10.18 19.10.18 Evropski klubski pokal Halkidiki Pospešeni šah Kontinentalno prvens
18.10.18 18.10.18 Mesečni dvokrožni hitropotezni turnir generacij 10 / 2018 Idrija
13.10.18 13.10.18 7. MEMORIAL JANEZA SMOLETA RADOVLJICA
08.10.18 08.10.18 ŠKBranik-jesenskozimskiciklus4-2018 Maribor-Naomi bar
07.10.18 07.10.18 Ekipno državno prvenstvo do 12 let Murska Sobota Državno prvenstvo
23.09.18 06.10.18 Šahovska olimpiada Batumi Standardni šah Svetovno prvenstvo
06.10.18 06.10.18 Rapid za mlade ŠK Rijeka B turnir Rijeka, Šahovski dom, Blaža Polića 2/2
06.10.18 06.10.18 Rapid za mlade ŠK Rijeka A turnir Rijeka, Šahovski dom, Blaža Polića 2/2
05.10.18 05.10.18 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 6/2018 Novo mesto
05.10.18 05.10.18 Odprti jesenski pospešeni turnir Gradišče Gradišče
24.09.18 05.10.18 Šahovska olimpiada - rezultati MOŠKI Batumi
24.09.18 05.10.18 Šahovska olimpiada - rezultati ŽENSKE Batumi
29.09.18 29.09.18 Memorijal Željko Mitrović Vrbovsko
24.09.18 24.09.18 ŠKBranik-jesenskozimskiciklus2-2018 Maribor-Naomi bar
20.09.18 23.09.18 Hotel Diana International Chess FIDE Open Murska Sobota
21.09.18 21.09.18 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 5/2018 Novo mesto
04.09.18 16.09.18 Svetovno mladinsko prvenstvo do 20 let Gebze Standardni šah Svetovno prvenstvo
14.09.18 14.09.18 Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 9/2018 Radovljica
08.09.18 08.09.18 Rapid za mlade ŠK Rijeka - A turnir Rijeka, Šahovski dom, Blaža Polića 2/2
08.09.18 08.09.18 Rapid za mlade ŠK Rijeka - B turnir Rijeka, Šahovski dom, Blaža Polića 2/2
05.09.18 05.09.18 Turnir ob začetku šol. leta 2018/19 OŠ Deskle Deskle
26.08.18 02.09.18 Međunarodni šahovski festival za mlade “Adriatic 2018.“ Crikvenica
30.08.18 30.08.18 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 8/2018 Novo mesto
19.08.18 30.08.18 Evropsko mladinsko prvenstvo od 8 do 18 let Riga Pospešeni šah Kontinentalno prvens
24.08.18 24.08.18 Amaterski turnir za vse generacije Gradišče Gradišče
24.08.18 24.08.18 Amaterski turnir za vse generacije Ribiški dom Gradišče, 9251 Tišina
07.08.18 15.08.18 European Union Youth Championship 2018 - prenos partij v živo Kouty nad Desnou (Češka)
07.08.18 15.08.18 European Union Youth Championship 2018 Kouty nad Desnou (Češka)
07.08.18 07.08.18 Poletna scena 2018 Nova Gorica
31.07.18 05.08.18 Evropsko mladinsko prvenstvo v pospešenem in hitropoteznem šahu Oradea Pospešeni šah Kontinentalno prvens
29.07.18 05.08.18 Open Lignano A, B in C Lignano
04.08.18 04.08.18 Odprto prvenstvo opčine Dobrinj Kras, otok Krk, Hrvaška
11.07.18 19.07.18 Evropsko ekipno mladinsko prvenstvo Bad Blankeburgh Pospešeni šah Kontinentalno prvens
17.07.18 17.07.18 Dopustniški ciklus 1-2018 Maribor-Naomi bar
13.07.18 15.07.18 Bergamo open Bergamo
29.06.18 08.07.18 Evropsko šolsko prvenstvo Krakow Pospešeni šah Kontinentalno prvens
07.07.18 07.07.18 Dan Kolektorja 2018 - hitropotezni turnir Idrija
24.06.18 01.07.18 Amaterski open Šolta Šolta
23.06.18 30.06.18 Pula open Pula
25.06.18 25.06.18 TURNIR VETERANOV RAD0VJICA 1918 RADOVLJICA
21.06.18 25.06.18 Svetovno kadetsko v pospešenem šahu Minsk Pospešeni šah Svetovno prvenstvo
22.06.18 22.06.18 Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Radovljica 6/2018 Radovljica
13.06.18 21.06.18 Evropsko amatersko prvenstvo Nikšič Pospešeni šah Kontinentalno prvens
20.06.18 20.06.18 Šahovsko prvenstvo upokojencev Gorenjske 11 turnir Kranj
17.06.18 17.06.18 70 let ŠD Gornja Radgona Gornja Radgona
16.06.18 16.06.18 Turnir ob Prazniku občine Šmarje pri Jelšah Šmarje pri Jelšah
15.06.18 15.06.18 Hitropotezni turnir 7/2018 Novo mesto
09.06.18 10.06.18 FIDE mladinski turnir Tropovci Tropovci
10.06.18 10.06.18 Nagrada Broda 2018 Krog
10.06.18 10.06.18 Zaključni konectedenski hitrpotezni turnir - mladinci 2018/10 Krog
10.06.18 10.06.18 Zaključni konectedenski hitropotezni turnir 2018/10 Krog
09.06.18 10.06.18 Dani Sv. Vida i Moj prvi rejting Rijeka
12.12.17 10.06.18 Točkovanje konectedenskih turnirjev Radenske Pomgrad za leto 2018 Prekmurje
09.06.18 10.06.18 1. MEDNARODNI MLADINSKI TURNIR V POČASNEM ŠAHU Tropovci, Kolesarska ulica 64, 9251 Tišina
09.06.18 09.06.18 17. Veteranske športne igre 2018 Radovljica
09.06.18 09.06.18 5. Posočni mesečni turnir - junij 2018 Tolmin
30.05.18 09.06.18 Mitropa Cup 2018 Isola Capo Rizzuto
01.06.18 03.06.18 Otvoreni turnir mladih, Kastav Kastav
02.06.18 02.06.18 RAKOVŠKO DOLGO POPOLDNE 2018 Rakov Škocjan
28.05.18 28.05.18 ŠKBranik Maribor-spomladansko poletni ciklus 11-2018-finale Maribor-Ljudski vrt
28.05.18 28.05.18 15.Športne igre upokojencev Severne Primorske 15.Športne igre
27.05.18 27.05.18 ŠDRadenska-Pomgrad-konectedenski-9-2018-Andrejci Andrejci
26.05.18 26.05.18 Tretje prvenstvo krajevnih skupnosti MO NM 2018 Prečna
26.05.18 26.05.18 Šahovsko prvenstvo DDS 2018 Dolenjske Toplice
26.05.18 26.05.18 2. memorial Zlatka Bašagića Ljubljana
25.05.18 25.05.18 ŠKBranik-redni5-2018 Maribor-Ljuski vrt
19.05.18 20.05.18 1. ženska liga 2018 Murska Sobota Standardni šah Državno prvenstvo
20.04.18 20.05.18 Državna ženska liga Murska Sobota Standardni šah Državno prvenstvo
18.05.18 18.05.18 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 5/2018 Novo mesto
15.05.18 15.05.18 6- šahovski turnir Ciklus Kranj 2018 Kranj
14.05.18 14.05.18 ŠKBranik-spomladanskopoletniciklus10-2018 Maribor-Ljuski vrt
11.05.18 13.05.18 Ekipno državno prvenstvo do 16 let za fante in dekleta Murska Sobota Standardni šah Državno prvenstvo
13.05.18 13.05.18 ŠD-Radenska-konectedenski -Ižakovci-8-2018 Ižakovci
13.05.18 13.05.18 ŠK Radenska Pomgrad-konectedenski-Ižakovci-kadeti Ižakovci
05.05.18 11.05.18 48. Open Bosna Sarajevo
09.05.18 09.05.18 9.turnir upokojencev Gorenjske 2018 Kranj
05.05.18 05.05.18 4. turnir primorske kadetske lige v šahu 2017/18 Tolmin
27.04.18 04.05.18 Državno prvenstvo za člane in članice Ljubljana Standardni šah Državno prvenstvo
04.05.18 04.05.18 2. SPOMLADANSKI MLADINSKI TURNIR Tropovci
04.05.18 04.05.18 2. SPOMLADANSKI MLADINSKI TURNIR TROPOVCI Gasilski dom Tropovci, Kolesarska ulica 64, 9251 T
21.04.18 30.04.18 Svetovno amatersko prvenstvo Sardinija Standardni šah Svetovno prvenstvo
20.04.18 29.04.18 Svetovno šolsko prvenstvo Durres Standardni šah Svetovno prvenstvo
25.04.18 25.04.18 Dolenjsko prvenstvo 2017/18 - NAJML. FANTJE Novo mesto
25.04.18 25.04.18 Dolenjsko prvenstvo 2017/18 - NAJML. DEKLICE Novo mesto
23.04.18 23.04.18 ŠKBranik-redni4-2018 Maribor-Ljuski vrt
22.04.18 22.04.18 7.konectedenskiturnir-Janževvrh Dokležovje
07.04.18 20.04.18 Evropsko žensko prvenstvo Vysoke Tatry Pospešeni šah Kontinentalno prvens
20.04.18 20.04.18 Četrti turnir Dolenjske kadetske lige 2017/2018 Dolenjske Toplice
20.04.18 20.04.18 1. MLADINSKI TURNIR HURA POMLAD Petanjci
18.04.18 18.04.18 celjski ciklus mladih april Celje
16.04.18 16.04.18 ŠKBranikspc9-2018 Maribor-Ljudski vrt
15.04.18 15.04.18 21. (neuradno) ekipno osnovnošolsko državno prvenstvo za učence in učenke do 12 let za šolsko leto 2 Kozje Pospešeni šah Državno prvenstvo
15.04.18 15.04.18 Turnir v pospešenem šahu ob prazniku Občine Domžale & 2. memoriala Vida Vavpetiča Domžale
14.04.18 14.04.18 Osnovnošolsko DP do 9 let Murska Sobota Pospešeni šah Državno prvenstvo
14.04.18 14.04.18 3. Posočni mesečni turnir - april 2018 Tolmin
13.04.18 13.04.18 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 4/2018 Novo mesto
08.04.18 08.04.18 6.konectedenski turnir-Lipa Lipa
07.04.18 08.04.18 Pro Chess League: Ljubljanske želve v polfinalu San Francisco
07.04.18 07.04.18 3. turnir primorska kadetska liga 2017/18 Deskle
06.04.18 06.04.18 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 4/2018 Novo mesto
02.04.18 02.04.18 24. Velikonočni turnir Sladki Vrh 2018 Maribor
01.04.18 01.04.18 Evropsko posamično prvenstvo za ženske v hitropoteznem šahu Tbilisi
24.03.18 31.03.18 Karpos open 2018 Skopje Standardni šah
30.03.18 31.03.18 Evropsko posamično prvenstvo za ženske v pospešenem šahu Tbilisi
16.03.18 29.03.18 Evropsko posamično prvenstvo Batumi
10.03.18 28.03.18 Turnir kandidatov Berlin Standardni šah Svetovno prvenstvo
28.03.18 28.03.18 Celjski ciklus mladih april Celje
27.03.18 27.03.18 Delavske športne igre 2018 POMLAD Novo mesto
24.03.18 24.03.18 Bled chess festival Bled Pospešeni šah
24.03.18 24.03.18 ODPRTI HITROPOTEZNI TURNIR ORMOŽ 2018 Grajski center za družine Ormož
22.03.18 22.03.18 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 3/2018 Novo mesto
17.03.18 17.03.18 5. memorialni turnir Vesne Rožič in 16. mladinski šahovski turnir Ig 2018 Ig
15.03.18 15.03.18 11.odprti turnir posameznikov PB Idrija Idrija
06.03.18 14.03.18 GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial Reykjavik
03.03.18 13.03.18 8. marčevski velemojstrski ženski turnir Beograd
10.03.18 10.03.18 MLADINSKI TURNIR LARS & SVEN LJUBLJANA OPEN 2018 Ljubljana
10.03.18 10.03.18 2. Posočni mesečni turnir - marec 2018 Tolmin
10.03.18 10.03.18 PRENOS V ŽIVO - Mladinski Ljubljana open Lars&Sven Ljubljana
09.03.18 09.03.18 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 3/2018 Novo mesto
09.03.18 09.03.18 Regijsko OŠ PC Domžale - dekleta do 15 Domžale
09.03.18 09.03.18 Reykjavik Fischer Random 2018 - European Fischer Random Cup Reykjavik
09.03.18 09.03.18 Regijsko OŠ PC Domžale - fantje do 12 Domžale
09.03.18 09.03.18 Regijsko OŠ PC Domžale - fantje do 15 Domžale
08.03.18 08.03.18 Osnovnošolsko ekipno prvenstvo - področje Grosuplje Grosuplje
06.03.18 06.03.18 Torkovi večeri v hotelu Kras - 07 Postojna
03.03.18 03.03.18 25. posamično pospešeno šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 201 Portorož Pospešeni šah Državno prvenstvo
24.02.18 03.03.18 WGM Cvijet Mediterana Rijeka
24.02.18 03.03.18 Mladinsko DP - PRENOS V ŽIVO Portorož
24.02.18 02.03.18 25. posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2018 Portorož Standardni šah Državno prvenstvo
02.03.18 02.03.18 polskava pol
01.03.18 01.03.18 8. turnir za klubskega prvaka 2018 Gornja Radgona
27.02.18 27.02.18 10 minutni ciklus februar 2018 Zagorje ob Savi
26.02.18 26.02.18 SERIJA "ZADNJI PONEDELJEK" 2/ 12 Lucija, Kava bar Domen, 6320 Portorož - Portorose
18.12.17 24.02.18 Slovenskogoriška šahovska liga 2017 Malečnik-Hajdina-Juršinci
26.11.18 24.02.18 Slovenskogoriška šahovska liga 2017 Malečnik-Hajdina-Juršinci
26.11.17 24.02.18 Slovenskogoriška šahovska liga 2017 Malečnik-Hajdina-Juršinci
17.02.18 23.02.18 Open Graz Graz
23.02.18 23.02.18 HITROPOTEZNO PRVENSTVO IZOLE 2018 - 2/ 10 Izola, Gregorčičeva 21, 6310 Izola - Isola
20.02.18 20.02.18 OŠ Koroško ekipno tekmovanje v šahu - F15 Muta
20.02.18 20.02.18 OŠ Koroško ekipno prvenstvo - F12 Muta
20.02.18 20.02.18 OŠ Koroško ekipno tekmovanje v šahu 2018 - F9 Muta
20.02.18 20.02.18 OŠ Koroško ekipno prvenstvo - D15 Muta
20.02.18 20.02.18 OŠ Koroško ekipno prvenstvo v šahu - D12 Muta
20.02.18 20.02.18 OŠ Koroško ekipno prvenstvo v šahu - D9 Muta
20.02.18 20.02.18 Dolenjsko ekipno OŠ prvenstvo 2017/18 Novo mesto
20.02.18 20.02.18 5 mintni ciklus februar 2018 Zagorje ob Savi
20.02.18 20.02.18 Torkov turnir v hotelu Kras 2018 - 05 Postojna
17.02.18 17.02.18 OSNOVNOŠOLSKO EKIPNO PRVENSTVO GORENJSKE OŠ Jakoba Aljaža Kranj, 4000 Kranj
16.02.18 16.02.18 6. TURNIR MLADIH 2017/2018 Oš Vič, Abramova ulica 26, Ljubljana, 1000 Ljublja
16.02.18 16.02.18 POKAL NOVEGA MESTA 4/2018 Sejna soba garderobne stavbe na stadionu, 8000 Nov
16.02.18 16.02.18 POSPEŠENI TURNIR FEBRUAR 2018 Trg zbora odposlancev 30, 1330 Kočevje
16.02.18 16.02.18 CIKLUS TURNIRJEV MLADIH 2017/2018 - 6. TURNIR Osnovna šola Orehek, 4000 Kranj
16.02.18 16.02.18 SERIJA RAMPIN KOPER 2018 - 04 Okrepčevalnica Rampin, 6000 Koper - Capodistria
16.02.18 16.02.18 Konectedenski hitropotezni turnir Radenska 2018/4 Černelavci
16.02.18 16.02.18 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 2/2018 Novo mesto
15.02.18 15.02.18 ČETRTKOV 15-MIN. TURNIR V DOMNU 2018 - 04 Lucija, Kava bar Domen, 6320 Portorož - Portorose
14.02.18 14.02.18 OSREDNJESLOVENSKA LIGA MLADIH 5. TURNIR OŠ Brezovica, 1351 Brezovica pri Ljubljani
13.02.18 13.02.18 TORKOV TURNIR V HOTELU KRAS - 06 Hotel Kras, 6230 Postojna
13.02.18 13.02.18 2. TURNIR NAJMLAJŠIH 2018 Ljubljana, osnovna šola kolezija, Cesta v Mesti lo
09.02.18 13.02.18 Fischer random: Carlsen-Nakamura Norveška
09.02.18 11.02.18 Državno prvenstvo v pospešenem in hitropoteznem šahu Otočec Državno prvenstvo
08.02.18 11.02.18 ODPRTO AMATERSKO PRVENSTVO PTUJA Ptuj, 2250 Ptuj
11.02.18 11.02.18 Posamično hitropotezno DP članic 2018 Otočec
11.02.18 11.02.18 Posamično hitropotezno DP članov 2018 Otočec
11.02.18 11.02.18 Ekipno hitropotezno DP članic 2018 Otočec
11.02.18 11.02.18 Ekipno hitropotezno DP članov 2018 Otočec
10.02.18 10.02.18 POKAL POLJANSKE DOLINE MINERVO 1/8 Poljane nad Škofjo Loko, 0000 gostovanja
10.02.18 10.02.18 Pospešeno DP članic 2018 Otočec
10.02.18 10.02.18 Pospešeno DP članov 2018 Otočec
09.02.18 10.02.18 Ekipno pospešeno DP članic 2018 Otočec
09.02.18 09.02.18 LIGA MLADIH SLOVENIJE 4. TURNIR OŠ Maksa Pečarja-stara šola, 1231 Ljubljana - Črnu
09.02.18 09.02.18 5. POSPEŠENI MLADINSKI MESEČNI TURNIR ŠŠ ŠD KOČEVJE Trg zbora odposlancev 30, 1330 Kočevje
09.02.18 09.02.18 Ekipno pospešeno DP članov 2018 Otočec
08.02.18 08.02.18 11. PRVENSTVO PIRANA V POSPEŠENEM ŠAHU - 3/ 24 Lucija, Kava bar Domen, 6320 Portorož - Portorose
07.02.18 07.02.18 "SREDIN VAL" V KOPRU Koper, Gortanov trg 15, 6000 Koper - Capodistria
07.02.18 07.02.18 HITROPOTEZNI ŽELEZNIČAR Bravničarjeva 13, Ljubljana, 1000 Ljubljana
06.02.18 06.02.18 CHESS, JAZZ IN PREŠEREN - ŠAHOVSKO KULTURNI VEČER OB SLOVENSKEM KULTURNEM PRAZNIKU Hotel Kras, 6230 Postojna
05.02.18 05.02.18 ŠK BRANIK-SPOMLADANSKO POLETNI CIKLUS 2-2017 Maribor-Taborka, 2000 Maribor
05.02.18 05.02.18 PONEDELJKOV CUG V DOMNU 2018 - 03 Lucija, Kava bar Domen, 6320 Portorož - Portorose
04.02.18 04.02.18 Women chess stars Valencia Pospešeni šah
03.02.18 03.02.18 1. Posočni mesečni turnir - februar 2018 Tolmin
02.02.18 02.02.18 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 2/2018 Novo mesto
22.01.18 02.02.18 Gibraltar chess festival Gibraltar
26.01.18 01.02.18 23. HIT open Nova Gorica B Nova Gorica Standardni šah
26.01.18 01.02.18 23. HIT open Nova Gorica A Nova Gorica Standardni šah
12.01.18 28.01.18 Tata Steel Chess Wijk aan Zee
28.01.18 28.01.18 DP v problemskem šahu Ljubljana
27.01.18 27.01.18 Rokvič in Volčanšek memorial Brežice
21.01.18 21.01.18 Dolenjsko mladinsko šahovsko prvenstvo 2018 - D8 in D10 Šentrupert
21.01.18 21.01.18 27. mednarodni šahovski turnir za pokal TVD Partizan Bakovci
19.01.18 19.01.18 Hirtopotezni turnir ŠD KRKA NM 1/2018 Novo mesto
03.01.18 09.01.18 Open Bošnjaci Bošnjaci Standardni šah
09.01.18 09.01.18 Redni ciklus hitropotezni 1_12 Zagorje ob Savi
07.01.18 07.01.18 Nedeljski ciklus SK Rudar 1_10 Trbovlje
04.01.18 07.01.18 Otvoreni amaterski turnir Rabac Open 2018 Rabac, Hotel "Valamar Sanfior"
06.01.18 06.01.18 Področno OŠ prvenstvo Pomurja F15 Murska Sobota
06.01.18 06.01.18 Področno OŠ prvenstvo Pomurja F12 Murska Sobota
06.01.18 06.01.18 Novoletni turnir GT 2018 Maribor, Gostilna Tabor
06.01.18 06.01.18 Področno OŠ prvenstvo Pomurja F9 Murska Sobota
06.01.18 06.01.18 Področno OŠ prvenstvo Pomurja D12 Murska Sobota
06.01.18 06.01.18 Področno OŠ prvenstvo Pomurja D9 Murska Sobota
06.01.18 06.01.18 Področno OŠ prvenstvo Pomurja D15 Murska Sobota
05.01.18 05.01.18 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 1/2018 Novo mesto
02.01.18 02.01.18 Novoletni hitropotezni Trbovlje
29.12.17 30.12.17 Svetovno prvenstvo v hitropoteznem šahu Riyadh Pospešeni šah
26.12.17 28.12.17 Svetovno prvenstvo v pospešenem šahu Riyadh Pospešeni šah
28.12.17 28.12.17 GT 2017 hitropotezno - 8/8 Maribor, Gostilna Tabor
23.12.17 23.12.17 Ljubljana chess festival 2017 Ljubljana
22.12.17 22.12.17 2. srečanje ICP - Goriška Deskle
20.12.17 20.12.17 Božično - novoletni Krožek OŠ Idrija Idrija
16.12.17 17.12.17 Evropsko prvenstvo v pospešenem šahu Katowice Pospešeni šah Svetovno prvenstvo
09.12.17 16.12.17 Zadar open Zadar
14.12.17 15.12.17 Evropsko prvenstvo v hitropoteznem šahu Katowice Hitropotezni šah Svetovno prvenstvo
15.12.17 15.12.17 Dekleta do 9 Brežice
15.12.17 15.12.17 Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto Novo mesto
14.12.17 14.12.17 Dekleta do 12 2017 Brežice
14.12.17 14.12.17 Slovenija šahira 2017 - Maribor Maribor, Verstovškova 4
14.12.17 14.12.17 Slovenija šahira - Nova Gorica Nova Gorica
13.12.17 13.12.17 Slovenija sahira-M.S.6. memorialni turnir Murska Sobota
13.12.17 13.12.17 6. memorialni turnir-Mladi Murska Sobota
11.12.17 11.12.17 Posamezno OŠ šahovsko tekmovanje - D9 Muta
29.09.17 10.12.17 1. Članska liga 2017 Murska Sobota Zagorje Ljubljana Standardni šah Državno prvenstvo
07.12.17 10.12.17 Open Palmanova Palmanova Standardni šah
30.09.17 09.12.17 4. članska liga - vzhod Standardni šah Državno prvenstvo
30.09.17 09.12.17 3. članska liga - vzhod Standardni šah Državno prvenstvo
08.12.17 08.12.17 Občinsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2017/18 Novo mesto
08.12.17 08.12.17 7. odprti šahovski turnir za pokal osamosvojitve Ozeljan
30.11.17 07.12.17 2. memorial Krunoslav Hulak Zagreb Standardni šah
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - ekipno, kadetinje Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - ekipno, kadeti Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - ekipno, mladinke Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - ekipno, mladinci Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - posamično, kadetinje Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - posamično, kadeti Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - posamično, mladinke Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - posamično, mladinci Otočec
01.12.17 03.12.17 DP v pospešenem in hitropoteznem šahu za kadete in mladince (posamično in ekipno) 2017 Otočec
02.12.17 02.12.17 DP v pospešenem šahu - posamično, mladinke Otočec
02.12.17 02.12.17 DP v pospešenem šahu - posamično, mladinci Otočec
01.12.17 01.12.17 DP v pospešenem šahu - ekipno, kadeti Otočec
01.12.17 01.12.17 DP v pospešenem šahu - ekipno, mladinci Otočec
01.12.17 01.12.17 DP v pospešenem šahu - ekipno, mladinke Otočec
01.12.17 01.12.17 DP v pospešenem šahu - ekipno, kadetinje Otočec
27.11.17 27.11.17 Bar Naomi 2017 - 8/8 Maribor, Bar Naomi
12.11.17 26.11.17 Svetovno mladinsko prvenstvo do 20 let Tarvisio Standardni šah Svetovno prvenstvo
10.11.17 26.11.17 3. članska liga - zahod Komenda Standardni šah Državno prvenstvo
29.09.17 26.11.17 2. članska liga - vzhod Murska Sobota, Šentjur Standardni šah Državno prvenstvo
24.11.17 24.11.17 Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske 2017/18 - D12 Postojna
24.11.17 24.11.17 Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske 2017/18 - F12 Postojna
24.11.17 24.11.17 Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske 2017/18 - F9 Postojna
24.11.17 24.11.17 Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto Novo mesto
07.11.17 18.11.17 Svetovno prvenstvo za seniorje Acqui Terme Standardni šah Svetovno prvenstvo
18.11.17 18.11.17 Prvenstvo ZDVIS v posp. šahu Murska Sobota
18.11.17 18.11.17 POKAL RAKOVEGA ŠKOCJANA 2017 Rakov Škocjan, 1380 Cerknica
16.11.17 16.11.17 20. Martinov šahovski turnir Murska Sobota
14.11.17 14.11.17 GT 2017 hitropotezno, 7/8 Maribor, Gostilna Tabor
11.11.17 11.11.17 2. TURNIR PRIMORSKE KADETSKE LIGE Nova Gorica
11.11.17 11.11.17 Hitropotezni turnir ŠK Kolektor Idrija November Idrija
11.11.17 11.11.17 POKAL SLOVENSKIH ŽELEZNIC 9_10 Kolodvorska 11, 1000 Ljubljana
10.11.17 10.11.17 CIKLUS TURNIRJEV MLADIH 2017/2018 - 3. TURNIR Osnovna šola Šenčur, 4000 Kranj
09.11.17 09.11.17 III. MEMORIJALNI TURNIR "ŽELIMIR RODEK" Varaždin, Ulica Ante Starčeviča 27, 0000 gostovanj
08.11.17 08.11.17 HITROPOTEZNI ŽELEZNIČAR Bravničarjeva 13, Šahovski dom, 1000 Ljubljana
27.10.17 07.11.17 Evropsko ekipno prvenstvo - moški Kreta Standardni šah Kontinentalno prvens
27.10.17 07.11.17 Evropsko ekipno prvenstvo - ženske Kreta Standardni šah Kontinentalno prvens
06.11.17 06.11.17 POKAL ŠZS 2017, 5. TURNIR, 5M+2S/P Šahovski dom,Bravničarjeva 13, LJ, 1000 Ljubljana
06.11.17 06.11.17 PONEDELJKOV CUG V DOMNU 2017 - 34 Lucija, Kava bar Domen, 6320 Portorož - Portorose
02.11.17 05.11.17 Terme Krka OPEN 2017 Otočec
05.11.17 05.11.17 Nedeljski ciklus Rudar 9_10 Trbovlje
02.11.17 05.11.17 Terme KRKA open 2017
28.10.17 03.11.17 International chess open Palic Palic Standardni šah
02.11.17 02.11.17 ČETRTKOV 15-MIN. TURNIR V DOMNU Lucija, Kava bar Domen, 6320 Portorož - Portorose
01.11.17 01.11.17 "SREDIN VAL" V KOPRU Koper, Gortanov trg 15, 6000 Koper - Capodistria
30.10.17 30.10.17 Svetovno mladinsko prv. v hitropoteznem šahu Kreta Hitropotezni šah Svetovno prvenstvo
29.09.17 29.10.17 2. članska liga - zahod Komenda Standardni šah Državno prvenstvo
28.10.17 29.10.17 Svetovno mladinsko prv. v pospešenem šahu Kreta Pospešeni šah Svetovno prvenstvo
27.10.17 27.10.17 6. turnir Univerz. knjižnice Mbr Maribor, UKM
21.10.17 27.10.17 Mediteransko mladinsko prvenstvo Kreta
27.10.17 27.10.17 Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto Novo mesto
24.10.17 24.10.17 8. TURNIR NAJMLAJŠIH 2017 Ljubljana oš VIČ
24.10.17 24.10.17 Bar Naomi 2017 - 7/8 Maribor, Bar Naomi
23.10.17 23.10.17 Evropsko prvenstvo v hitropoteznem šahu za ženske Monako Hitropotezni šah Kontinentalno prvens
21.10.17 22.10.17 Evropsko prvenstvo v pospešenem šahu za ženske Monako Pospešeni šah Kontinentalno prvens
22.10.17 22.10.17 Ajdovščina Open 2017 Ajdovščina
21.10.17 21.10.17 Memorial Avguština Cverlina - mladi Smarje pri Jelsah
21.10.17 21.10.17 Memorial Avguština Cverlina open Šmarje pri Jelšah
21.10.17 21.10.17 Memorial Avguština Cverlina Celje
21.10.17 21.10.17 1. TURNIR PRIMORSKE KADETSKE LIGE Ajdovščina
20.10.17 20.10.17 2. TURNIR MLADIH 2017/2018 Ljubljana; oš Nove Jarše
20.10.17 20.10.17 1. turnir Dolenjske kad. lige 2017/18 - A do 10 let Novo mesto
20.10.17 20.10.17 1. turnir Dolenjske kad. lige 2017/18 - B do 12 let Novo mesto
20.10.17 20.10.17 1. turnir Dolenjske kad. lige 2017/18 - C do 18 let Novo mesto
18.10.17 18.10.17 Celje ciklus oktober celje
07.10.17 15.10.17 Evropski klubski pokal Antalya Standardni šah Kontinentalno prvens
14.10.17 14.10.17 Cikel slovenskih železnic 8_10 2017 Ljubljana
14.10.17 14.10.17 Global chess festival z Judit Polgar Budimpešta
10.10.17 10.10.17 Novomeške DŠI 2017 JESENSKI ŠAH Novo mesto
08.10.17 08.10.17 Ekipno DP do 12 let - dekleta Kranj Pospešeni šah Državno prvenstvo
08.10.17 08.10.17 Ekipno DP do 12 let - fantje Kranj Pospešeni šah Državno prvenstvo
08.10.17 08.10.17 Ciklus pospešenih 17 - 8 Il.Bistrica
08.10.17 08.10.17 Nedeljski ciklus Rudar 8_10 Trbovlje
06.10.17 06.10.17 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 9/2017 Novo mesto
23.09.17 01.10.17 Chess.com Isle of Man of International Douglas IOM Standardni šah
02.09.17 28.09.17 Svetovni pokal Tbilisi Standardni šah
16.09.17 26.09.17 Svetovno mladinsko prvenstvo do 14, 16 in 18 let Montevideo (Urugvaj) Standardni šah Svetovno prvenstvo
26.09.17 26.09.17 7. TURNIR NAJMLAJŠIH 2017 Ljubljana, oš KOLEZIJA
16.09.17 25.09.17 Mitropa pokal 2017 Balatonszarzso Standardni šah Kontinentalno prvens
24.09.17 24.09.17 Hitropotezni turnir za september 2017 Stari trg pri Ložu
22.09.17 22.09.17 1. TURNIR MLADIH 2017/2018 Mengeš
22.09.17 22.09.17 Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto Novo mesto
19.09.17 19.09.17 5 - minutni september 2017 Zagorje ob Savi
17.09.17 17.09.17 Nedeljski ciklus SK Rudar 7_10 Trbovlje
09.09.17 16.09.17 Pula open 2017 Pula Standardni šah
04.09.17 15.09.17 Evropsko mladinsko prvenstvo Mamaia Standardni šah Kontinentalno prvens
10.09.17 10.09.17 DP v hitr. šahu - člani Murska Sobota Hitropotezni šah Državno prvenstvo
10.09.17 10.09.17 DP v hitr. šahu - članice Murska Sobota Hitropotezni šah Državno prvenstvo
10.09.17 10.09.17 Ekipno DP v hitr. šahu-člani Murska Sobota Hitropotezni šah Državno prvenstvo
10.09.17 10.09.17 Ekipno DP v hitr. šahu - članice Murska Sobota Hitropotezni šah Državno prvenstvo
10.09.17 10.09.17 Ciklus pospešenih 17-7 Ilirska Bistrica
09.09.17 09.09.17 DP v posp. šahu-članice Murska Sobota Pospešeni šah Državno prvenstvo
09.09.17 09.09.17 DP v posp. šahu-člani Murska Sobota Pospešeni šah Državno prvenstvo
08.09.17 08.09.17 Ekipno DP v pospešenem šahu-članice Murska Sobota Pospešeni šah Državno prvenstvo
08.09.17 08.09.17 Ekipno DP v pospesenem šahu - člani Murska Sobota Pospešeni šah Državno prvenstvo
05.09.17 05.09.17 Ciklus cuger september 2017 Zagorje ob Savi
03.09.17 03.09.17 16. Pozničev memorial, 50. let ŠK Zagorje Zagorje ob Savi
01.09.17 01.09.17 Serija Rampin Koper 2017 - 17 Koper
28.08.17 28.08.17 1. liga mladink Murska Sobota Standardni šah Državno prvenstvo
26.08.17 26.08.17 2. mladinska liga 2017 Murska Sobota Pospešeni šah Državno prvenstvo
26.08.17 26.08.17 1. mladinska liga - fantje Murska Sobota Standardni šah Državno prvenstvo
12.08.17 12.08.17 Ekipni hitropotezni turnir ob 90 letnici kluba Črna (Črna na Koroškem) Črna na Koroškem: 12.8.2017
05.08.17 05.08.17 MIKKov odprti šahovski turnir (Murska Sobota) Murska Sobota: 5.8.2017
29.07.17 29.07.17 Taborska poletje 2017 - 1/8 (Maribor) Maribor: 29.7.2017
24.07.17 24.07.17 Serija Šobec 2017 4/9 (Lesce) Lesce: 24.7.2017
19.07.17 19.07.17 Hitropotezni LAGUNA 19.07 2017 (Ljubljana) Ljubljana: 19.7.2017
17.07.17 17.07.17 Serija Šobec 2017 3/9 (Lesce) Lesce: 17.7.2017
11.07.17 11.07.17 Ciklus pospeseni julij 2017 (Zagorje ob Savi) Zagorje ob Savi: 11.7.2017
10.07.17 10.07.17 Serija Šobec 2017 2/9 (Lesce) Lesce: 10.7.2017
03.07.17 03.07.17 Serija Šobec 2017 1/9 (Lesce) Lesce: 17.7.2017
18.06.17 18.06.17 1. Memorial Zlatka Bašagiča (Ljubljana) Ljubljana: 18.6.2017
17.06.17 17.06.17 5. DP ZPVDS IN POKAL TRZIN 91 (Trzin) Trzin: 17.6.2017
12.06.17 12.06.17 Zaključni konectedenski hitropotezni turnir Krog
11.06.17 11.06.17 Zaključni konectedenski hitropotezni turnir 2017/10 (Krog) Krog: 11.6.2017
11.06.17 11.06.17 Nagrada Broda 2017 (Krog) Krog: 11.6.2017
11.06.17 11.06.17 Zaključni konectedenski hitropotezni turnir Krog
31.03.17 31.03.17 1. ženska liga 2017 (Domžale MS) Domžale MS: 31.3.2017 - 9.4.2017 Standardni šah Državno prvenstvo
24.06.16 24.06.16 20. memorial dr. Milana Vidmarja (Bled) Bled: 24.6.2016 - 3.7.2016
01.04.16 01.04.16 Državna ženska liga (Domžale, MS) Domžale, MS: 1.4.2016 - 17.4.2016 Standardni šah Državno prvenstvo
01.01.16 01.01.16 Zaključni konectedenski hitropotezni turnir Krog
30.11.18 30.11.-1 ŠKBranik-dopustniškiciklus1-2018 Maribor-Ljudski vrt
08.06.18 30.11.-1 ŠKBranik-redni6-2018 Maribor-Ljudski vrt
30.11.18 30.11.-1 ŠKBranik-redni6-2018 Maribor-Ljudski vrt
30.11.18 30.11.-1 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 6/2018 Novo mesto
30.11.18 30.11.-1 World Amateur Championship 2019 Mexico city Svetovno prvenstvo
30.11.18 30.11.-1 Področno ekipno osnovnošolsko prvenstvo Pomurja D9
30.11.18 30.11.-1 Šahovsko prvenstvo DDS 2018 Dolenjske Toplice